Napredni tretman kože obogaćen egzozomima i PDRN, obezbeđuje nutrijente, hrani i hidrira kožu, uz efekat protiv bora.
DETALJNIJE
Serum obogaćen je kojičnom kiselinom, kurkumom, niacinamidom i vitaminom E, koji zaglađuju, ujednačavaju ten i čine kožu blistavom.
Sadrži kapsule nalik pahuljama snega koje poboljšavaju apsorpciju i pružaju vidljive rezultate.
Kojična kiselina ublažava hiperpigmentacije, kurkuma umiruje iritacije, dok niacinamid i vitamin E poboljšavaju teksturu, ujednačavaju ton kože i podržavaju prirodnu barijernu funkciju kože.
30ml
Nova verzija Nimbuzin kultnog seruma sadrži čak 73% kolagena, koji hidrira, čini kožu čvršćom i umanjuje bore. Hidrolizovani elastin, 8 tipova hijaluronske kiseline i adenozin čine kožu glatkom i hidriranom.
Naš serum sa vrlo visokim sadržajem retinala formulisan je sa 0,2% stabilizovanog retinaldehida sa postepenim oslobađanjem i 1% umirujućeg ektoina, i bori se protiv svih znakova starenja kože. U pitanju je svilenkasta, lagana emulzija, savršena za sve tipove kože.
Nije testiran na životinjama. Veganski proizvod. Bezbedan za dojilje. Bez mirisa i etarskih ulja. Bez glutena.
Važno je znati:
Ovaj proizvod je namenjen iskusnim korisnicima retinoida. Ako tek počinjete, preporučujemo da prvo povećate toleranciju kože, počevši sa A-Game 5, našim serumom srednje jačine sa retinalom, zatim pređite na A-Game 10, serum visoke jačine, pre nego što isprobate A-Game 20.
Šta je retinal?
Retinal je "veliki brat" najpoznatijeg antiejdžing sastojka, retinola. Dok retinol zahteva dva metabolička koraka da bi dostigao aktivni oblik, retinoičnu kiselinu, retinal je direktan prethodnik samo jednog koraka konverzije iz aktivnog oblika u ćelijama.
Procenjuje se da se retinal može pretvoriti u retinoičnu kiselinu više od 10 puta efikasnije od retinola, što ga čini izuzetno delotvornim članom porodice retinoida ili vitamina A.
Kad se retinal transformiše, on pomaže ćelijama kože da proizvode više kolagena i drugih strukturnih elemenata, čineći kožu čvršćom i elastičnijom. Retinal ubrzava proces regeneracije gornjih slojeva kože, čineći kožu glatkom i ujednačenijom. A-Game je izuzetan proizvod protiv starenja, ali je takođe koristan za ujednačavanje tena (fleke) i kao pomoć koži sklonoj aknama.
Za koga je ovaj proizvod?
Preporučujemo ovaj proizvod ako ste već koristili naš A-Game 10, voleli ga i osećate da je vaša koža spremna za sledeći nivo. Ovaj proizvod je pogodan za sve tipove kože, uključujući kombinovanu i masnu kožu.
30ml
Serum koji sadrži 13% čistog vitamina C, tokotrienol i alantoin, za svakodnevnu upotrebu i sve one koji žele da ujednače ten i izblede hiperpigmentacije, zaštite kožu od dejstva slobodnih radikala, poprave teksturu kože i stimulišu sintezu kolagena, što ima efekat na bore.
Serum sa 7500 PPM egzozoma pruža vrhunsku negu pora sa vidljivim rezultatima.
Trenutno i primetno sužava pore, a efekat traje do tri dana nakon samo jedne upotrebe.
Egzozomi prodiru duboko u kožu, povećavajući apsorpciju aktivnih sastojaka.
30ml
Serum za dubinsku hidrataciju kože koji istovremeno umiruje kožu i čini ten blistavim. Sadrži 5 tipova hijaluronske kiseline koja prodire u dublje slojeve kože, ekstrakt centele koji umiruje i ekstrakt bršljana koji vraća energiju umornoj koži.
30ml
Napredni tretman kože obogaćen egzozomima i PDRN, obezbeđuje nutrijente, hrani i hidrira kožu, uz efekat protiv bora.