Revitalizujući toner koji sadrži AHA, BHA, vitamin C i niacinamid vrši blagi hemijski piling, popravlja teksturu kože i čini je blistavom. Toner lagane vodenaste teksture, pogodan je za sve tipove kože, a posebno će prijati umornoj koži bez sjaja. Patentirani GOLDEN-RX COMPLEX™ čine biljni ekstrakti ploda kivija i pitaje, koji prirodno sadrže voćne kiseline, uz dodatu glikolnu kiselinu, betain-salicilat i askorbil-glukozid, kao derivat vitamina C.
Hipoalergen, dermatološki testiran, bez parabena, sulfata, mineralnih ulja, alkohola i veštačkih boja.
50ml
DETALJNIJE
Osvežavajući toner koji sadrži čempresovu vodu, pantenol i adenozin, namenjen nezi kože sklonoj višku sebuma, finim linijama i borama.
Tupferi natopljeni esencijom za dubinsku hidrataciju, koja sadrži ekstrakt propolisa, natrijum-hijaluronat, glicerin, pantenol i alantoin, izuzetne humektanse koji zadržavaju vlagu u koži. Tupferi imaju 2 strane, reljefnu za blagi piling i glatku, koja je pogodna za osetljivu kožu.
Hidrirajući tupferi natopljeni tonerom, koji sadrži 4 vrste fermentisanih sastojaka, uključujući Bifida Ferment Lysate, Lactobacillus Ferment Lysate i Streptococcus Thermophilus Ferment, koji pomažu u obnavljanju barijerne funkcije kože i uspostavljaju hidrolipidni balans.
Toner je formulisan sa 3 vrste hijaluronske kiseline koje deluju sinergijski sa pantenolom, ceramidima NP i uljem semenki Limnanthes Alba (meadowfoam) kako bi dubinski hidrirao kožu.
Tupferi se lako mogu pocepati na dva dela radi primene na različitim delovima lica u vidu maske.
Toner sa efektom hemijskog pilinga (12% AHA kiselina) i umirujućim nopal kaktusom preko noći otkriva svežu, sjajnu kožu, a redovnom upotrebom koža će izgledati mlađe i ujednačenije.
Smooth Out toner vašoj koži donosi određenu koncentraciju AHA kiselina, koje klinički dokazano stimulišu sintezu kolagena, a njihovo delovanje je još uvek nežno. Kombinacija 12% glikolne i mlečne kiseline nežno, ali efikasno odstranjuje mrtve ćelije sa površine kože i preko noći vraća svežinu i sjaj.
Redovnom upotrebom stimuliše sintezu kolagena, zaglađuje fine linije, bledi hiperpigmentacije i pojačava delovanje ostalih krema ili proizvoda koje nanosite naknadno.
Proizvod nije testiran na životinjama, veganski proizvod. Bez mirisa, etarskih ulja i glutena. Siguran za upotrebu za vreme trudnoće.
ph vrednost: 3.5-3.9
30 ml
Toner obogaćen morskom vodom koja zapljuskuje korejska ostrva Dokdo, alantoinom i pantenolom, uravnotežava produkciju sebuma i umiruje kožu. Patentirani kompleks HATCHING EX-07 (proteaza) vrši blagi enzimski piling.
100 ml
Nekada poznat kao Centella Unscented toner, ova nova, redizajnirana verzija PURITO omiljene formule sadrži ekstrakt centele, pantenol i natrijum hijaluronat za umirivanje iritacija, zadržavanje vlage i jačanje barijerne funkcije kože.
Klinički testiran proizvod, bez mirisa.
200 ml
Tupferi natopljeni tonerom koji ujednačava ten, formulisani sa traneksaminskom kiselinom, niacinamidom i Melazero V2 kompleksom, koji pomažu da se smanji vidljivost tamnih fleka i nepravilnosti.
Sadrži AHA, BHA i PHA kiseline iz zelene papaje i zelene jabuke koje nežno uklanjaju nečistoće sa kože.
Obogaćeni su ekstraktom ploda papaje (Carica Papaya, lat.), uz 8 tipova hijaluronske kiseline, koji pomažu uklanjanju odumrlih ćelija i istovremeno hidriraju suvu kožu.
40 komada
Ujednačite ten i dodatno očistite kožu spacijalnim tonerom koji sadrži ekstrakte sladića i božura!
Ovaj toner ima pH vrednost 5.5 koja balansira pH vrednost vaše kože posle čišćenja lica. Ekstrakt božura i visoka koncentracija ekstrakta sladića ujednačavaju ten i čine ga blistavim.
Ekstrakt zelenog čaja, bogat antioksidansima, se takođe bori protiv hiperpigmentacija i tamnih fleka posle akni. Posle upotrebe tonera, ostali preparati se bolje apsorbuju, koža dodatno hidrira i postiže se efekat "staklastog" tena.
150 ml
Efikasan hemijski piling koji sadrži AHA, BHA i PHA kiseline učiniće vašu kožu čistom i blistavom za samo 30 dana. Sadrži 2% niacinamida i adenozin protiv bora, ekstrakt čajnog drveta sa efektom na bubuljice, enzime papaje i ekstrakt hamamelisa. Pogodan za svakodnevnu upotrebu.
150 ml
Revitalizujući toner koji sadrži AHA, BHA, vitamin C i niacinamid vrši blagi hemijski piling, popravlja teksturu kože i čini je blistavom. Toner lagane vodenaste teksture, pogodan je za sve tipove kože, a posebno će prijati umornoj koži bez sjaja. Patentirani GOLDEN-RX COMPLEX™ čine biljni ekstrakti ploda kivija i pitaje, koji prirodno sadrže voćne kiseline, uz dodatu glikolnu kiselinu, betain-salicilat i askorbil-glukozid, kao derivat vitamina C.
Hipoalergen, dermatološki testiran, bez parabena, sulfata, mineralnih ulja, alkohola i veštačkih boja.
50ml