Krema za negu kože sa hiperpigmentacijama obogaćena ekstraktom divlje lozice (Vitis coignetiae, lat.) i vitaminom C, formulisana da ujednači ten i pruži koži blistavost.
Divlja lozica, sastojak sa patentom vezanim za ujednačavanje tena, deluje kroz trostruki pristup regulacije melanina i pruža koži hidrataciju i elastičnost uz blagu formulu.
Hidratantna tekstura poput pudinga, sa nežnom ljubičastom nijansom koja potiče od pigmenata divlje lozice.
DETALJNIJE
Krema koja poboljšava elastičnost kože i ublažava bore zahvaljujući svojoj naprednoj formuli. Sadrži kompleks peptida koji hidrira i jača barijernu funkciju kože.
30 ml
Krema sa efektom blagog hemijskog pilinga sadrži ekstrakte kore zlatnog kivija i pitaje, vraća blistavost i osvežava umornu kožu. Alfa-arbutin, niacinamid i vitamin C ujednačavaju ten i revitalizuju kožu.
Hipoalergena formula. Klinički testirano.
50 ml
Umirujuća hidratantna krema formulisana sa 5D-Complex hijaluronskom kiselinom pruža dubinsku hidrataciju i revitalizaciju kože. Trehaloza i pantenol umanjuju iritacije, dok Blue Complex HR, sastavljen od 6 biljnih ekstrakata hrani kožu. Krema je osvežavajuće i lagane gelaste teksture.
80 ml
Medicube PDRN Booster gel nudi snažnu kombinaciju umirujućih i antiejdžing benefita.
PDRN* gel na bazi lososa dolazi u velikom pakovanju, tri puta većem od uobičajenih, što omogućava maksimalne rezultate.
Brzo umiruje iritiranu kožu, dok istovremeno utiče na tonus opuštene kože.
Uživajte u trostrukoj nezi kroz lifting, hidrataciju i jačanje barijerne funkcije kože.
Visokoefikasan PDRN* iz lososa poboljšava elastičnost i tonus kože, dok hidratantni gel stvara sjajni film koji dubinski hidrira. Takođe, sadrži sedam vrsta peptida za jačanje i regeneraciju, koji pružaju sveobuhvatnu negu za glatku i čvrstu kožu.
*PDRN (polideoksiribonukleotid) je jedinjenje izolovano iz DNK, koje se sastoji od mešavine dvostruko uvijenih lanaca dezoksiribonukleotida dužine od 80 do 2.200 baznih parova. PDRN se obično ekstrahuje iz gonada lososa (Oncorhynchus mykiss), i prečišćava metodama koje obezbeđuju visokokvalitetnu DNK bez imunoloških nuspojava.
300 ml
Lagana krema koja se brzo apsorbuje, umiruje i jača barijernu funkciju kože. Sadrži 70.78% ekstrakta centele, ekstrakt čajnog drveta, madekazozid i još mnoge biljne ekstrakte.
60 ml
Lagana vodenasta gel-krema pogodna za vegane, koja sadrži 79% Vegan Tea kompleksa (ekstrakt kombuhe, zelenog čaja i mnogi biljni ekstrakti) koji sadrži mnoštvo antioksidanasa, pruža dugotrajnu hidrataciju i drži pod kontrolom hidro-lipidni balans kože.
75 g
Bogata krema za lice i telo, za negu atopične, iritirane kože i kože sa narušenom barijernom funkcijom. Njena bogata tekstura se momentalno topi na koži, neguje, umiruje i štiti.
120 ml
Krema za masažu lica i tela koja oblikuje konture lica i opušta duh i telo.
Ova krema je rezultat saradnje sa byAva i naglašava ravnotežu harmonije između tela i uma za holističku lepotu uz prepoznatljivu hanbang formulu brenda Beauty of Joseon.
Može se koristiti kao krema za masažu i kao hidratantna krema koja čuva barijernu funkciju kože.
Ima teksturu nalik pudingu koja se lako nanosi na kožu bez lepljivog osećaja i omogućava glatko i udobno iskustvo masaže bez trenja ili iritacije kože.
200 ml
Lagana hidratatna krema koja brzo upija i pruža licu dugotrajnu hidrataciju i svež izgled. Formulacija je bogata hranljivim sastojcima, vitaminima i peptidima, iz 9 vrsta ekstrakata pirinčanih mekinja, starih korejskih sorti, gajenih bez upotrebe pesticida.
10 ml
Hidratantna krema koja hrani, hidrira kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine. Ekstrakt centele umiruje i hidrira kožu, skvalan formira zaštitnu barijeru, dok niacinamid ujednačava ten.
Krema za negu kože sa hiperpigmentacijama obogaćena ekstraktom divlje lozice (Vitis coignetiae, lat.) i vitaminom C, formulisana da ujednači ten i pruži koži blistavost.
Divlja lozica, sastojak sa patentom vezanim za ujednačavanje tena, deluje kroz trostruki pristup regulacije melanina i pruža koži hidrataciju i elastičnost uz blagu formulu.
Hidratantna tekstura poput pudinga, sa nežnom ljubičastom nijansom koja potiče od pigmenata divlje lozice.