Lagani vodenasti toner koji pruža dubinsku hidrataciju i hrani kožu iznutra. Idealan je za svakodnevnu negu, posebno za osetljivu i suvu kožu.
500 ml
DETALJNIJE
Toner sa hijaluronskom kiselinom i AHA, BHA, PHA kiselinama pruža dubinsku hidrataciju uz blagu eksfolijaciju i negu pora. 2 u 1 formula kontroliše višak sebuma i sužava pore.
Hijaluronska kiselina obezbeđuje dubinsku i površinsku hidrataciju za efekat staklaste kože, dok AHA, BHA i PHA poboljšavaju teksturu kože, čineći je glatkom.
Bez alkohola i veštačkih boja, pogodno za osetljivu kožu.
250 ml
Ovo je prvi gel-tonik u vidu tupfera, obogaćen D-pantenolom, vodom lednika, ceramidima i hijaluronskom kiselinom. Pruža snažno umirenje, hidrataciju i smanjenje crvenila kože.
140 gr / 60 komada
Toner obogaćen lososovim PDRN*, sastojkom koji je sličan komponentama ljudske kože, i pomaže u ujednačavanju i revitalizaciji umornog tena. Zahvaljujući sistemu za regeneraciju, deluje kao funkcionalni toner koji ima efekat na hiperpigmentacije, pružajući blistav i osvežen ten.
*PDRN (polideoksiribonukleotid) je jedinjenje izolovano iz DNK, koje se sastoji od mešavine dvostruko uvijenih lanaca dezoksiribonukleotida dužine od 80 do 2.200 baznih parova. PDRN se obično ekstrahuje iz gonada lososa (Oncorhynchus mykiss), i prečišćava metodama koje obezbeđuju visokokvalitetnu DNK bez imunoloških nuspojava.
250 ml
Umirujući cica toner koji pruža intenzivnu hidrataciju. Ekstrakt centele i patentirani sastojak Antifect umiruju i namenjeni su nezi kože osetljivoj na spoljašnje uticaje.
Toner koji sadrži 50 vrsta fermentisanih sastojaka poboljšava čvrstinu kože, hidrira, hrani je i ima ujedno svojstva esencije.
200 ml
Vrlo fini sprej koji pruža koži hidrataciju u toku dana i vraća joj prirodnu blistavost. Sadrži hijaluronsku kiselinu i ekstrakt centele koji hidriraju i umiruju kožu, kao i ekstrakt zelenog čaja bogat antioksidansima koji štiti kožu od slobodnih radikala i uticaja spoljašnje sredine.
Toner formulisan sa ekstraktom lista čajnog drveta i azelaičnom kiselinom vrši eksfolijaciju kože i pomaže u smanjenju inflamacije i crvenila, na koži sklonoj aknama.
Pored toga, sadrži glikolnu kiselinu, limunsku kiselinu i mlečnu kiselinu kako bi održao pore čistim i pružio potrebnu hidrataciju.
Dodatno obogaćen niacinamidom i filtratom puževe sluzi, podstiče regeneraciju kože i ujednačava ten.
Bez veštačkih mirisa, boja, alkohola i etarskih ulja.
150 ml
Toner sa efektom srednje snažnog hemijskog pilinga sadrži 5% bademove kiseline i 1% salicilne kiseline (BHA), pa deluje i na površini kože i dublje u porama, stvarajući čistu kožu i ujednačen ten.
Lagana, brzo upijajuća kiselina u obliku tonera, posebno je namenjena mešovitoj koži.
Sastojci poput bademove i salicilne kiseline deluju i na površini kože i unutar pora, a osim toga imaju i antibakterijsko i protivupalno delovanje. Redovnom upotrebom pomaže pri brojnim tegobama mešovite kože, kao što su proširene pore, povećano lučenje sebuma, akne i fleke nastale kao posledica postinflamatornih hiperpigmentacija.
Cheer Up ne iritira i ne isušuje kožu. Najbolji je prijatelj mešovite i/ili problematične kože.
Proizvod nije testiran na životinjama, veganski proizvod. Bez mirisa, etarskih ulja i glutena.
pH vrednost: 3.2-3.6
100 ml
Hidratantni toner sa visokom koncentracijom, čak 85% hidratantne esencije, koji intenzivno nadoknađuje vlagu dehidriranoj koži.
Sadrži 850.000 ppm ekstrakta hamamelisa i hijaluronsku kiselinu niske molekulske mase, koji umiruju iritiranu kožu i pružaju dubinsku hidrataciju.
Pomaže u umirivanju kože sklone aknama i ublažava pojavu novih akni, pružajući ciljanu negu zahvaljujući ekstraktu hamamelisa.
Doprinosi smanjenju nepravilnosti na koži uz intenzivan umirujući efekat.
300 ml
Hidratantni tupferi natopljeni tonerom sa hijaluronskom kiselinom i ekstraktom hamamelisa brzo vraćaju vlagu dehidriranoj koži.
Visoka koncentracija hamamelisa umiruje kožu sklonu nepravilnostima, dok hijaluronska kiselina pruža dubinsku hidrataciju.
Dvostrana tekstura tupfera: reljefna strana vrši nežan piling kože, a druga, nežna strana umiruje osetljive delove.
Dermatološki testirani i pogodni za osetljivu i kožu sklonu aknama.
130 ml
60 komada
Lagani vodenasti toner koji pruža dubinsku hidrataciju i hrani kožu iznutra. Idealan je za svakodnevnu negu, posebno za osetljivu i suvu kožu.
500 ml