DETALJNIJE
Tupferi natopljeni esencijom koji hidriraju, umiruju kožu i pripremaju je za dalju negu u samo jednom koraku. Sadrže ekstrakt centele, pantenol i hijaluronsku kiselinu.
Toner sa efektom nežnog hemijskog pilinga sadrži 25% ekstrakta japanske kajsije, 2% glikolne kiseline (AHA) i 0.5% salicilne kiseline (BHA), ekstrakt pirinčanih mekinja i ekstrakt meda. Pored toga toner sadrži 2% ekstrakta mungo graha i ekstrakt ledene trave, koji umiruju kožu i kontrolišu lučenje sebuma.
150ml
Toner koji pročišćava i osvežava umornu kožu, koja prekomerno luči sebum, dok obnavlja i otkriva čistu, blistavu kožu bez masnog sjaja.
5alfa kompleks kontroliše prekomerno lučenje sebuma i balansira nivo ulja i vode u koži za svež i zdrav izgled. Toner umiruje i ublažava problematičnu kožu, dok hijaluronska kiselina obezbeđuje obilnu hidrataciju dubljih slojeva kože. Osim toga, toner podstiče apsorpciju sledećih koraka u nezi kože uklanjanjem mrtvih ćelija i nečistoća.
Hidrirajući tupferi natopljeni tonerom, koji sadrži 4 vrste fermentisanih sastojaka, uključujući Bifida Ferment Lysate, Lactobacillus Ferment Lysate i Streptococcus Thermophilus Ferment, koji pomažu u obnavljanju barijerne funkcije kože i uspostavljaju hidrolipidni balans.
Toner je formulisan sa 3 vrste hijaluronske kiseline koje deluju sinergijski sa pantenolom, ceramidima NP i uljem semenki Limnanthes Alba (meadowfoam) kako bi dubinski hidrirao kožu.
Tupferi se lako mogu pocepati na dva dela radi primene na različitim delovima lica u vidu maske.
Poboljšajte svoju rutinu nege kože tupferima natopljenim tonerom koji je bogat aminokiselinama, brezinim sokom i različitim tipovima hijaluronske kiseline kako bi pružili intenzivnu hidrataciju koži. Kombinacija pantenola i alantoina umiruje iritacije i štiti kožu od uticaja spoljašnje sredine.