DETALJNIJE
Toner namenjen masnoj i mešovitoj koži sa proširenim porama, uklanja suvišan sebum i dodatno čisti pore, posle čišćenja lica. Na duge staze reguliše produkciju sebuma i poboljšava izgled kože sa proširenim porama. Sadrži ekstrakt centele koji umiruje kožu, himalajsku so i nežne kiseline koje čini pore čistim.
Blago kiseli umirujući toner formulisan sa ekstraktom lista centele (Centella Asiatica, lat.) ekstraktom čajevca i ekstraktom cvetova biljke orlovi nokti koji umiruje iritiranu kožu, dok obnavlja hidro-lipidni balans. Dodatno sadrži ekstrakt kore felodendrona i ekstrakt kore božura koji pružaju snažan antibakterijski efekat na bakterije koje izazivaju akne, dok istovremeno ujednačava ton i teksturu kože. Obogaćen je sa 5 vrsta ceramida i 5 vrsta hijaluronske kiseline za pružanje hidratacije i jačanje barijerne funkcije kože, toner sadrži i AHA i PHA za nežan hemijski piling i poboljšanje izgleda bora i finih linija, dok osvežava umornu kožu.
Hidrirajući tupferi natopljeni tonerom koji je obogaćen Galactomyces Ferment filtratom za posvetljivanje i ujednačavanje tona kože.
Galactomyces Ferment filtrat je bogat hranljivim materijama poput aminokiselina, vitamina, proteina i homopeptida, koji pomažu da se ujednači ten i revitalizuje umorna koža, pružajući glatki, porcelanski izgled tena, uz alantoin za hidrataciju i zdrav sjaj kože.
Materijal tupfera je od liocela sa reljefnom stranom za eksfolijaciju i glatkom stranom za hidratantnu negu.
Tupferi se lako mogu pocepati na dva dela radi primene na različitim delovima lica.
Hidratantni toner čija je osnova mineralna voda i 5 tipova hijaluronske kiseline hidrira kožu i priprema je za dalje korake nege. PHA kiseline vrše vrlo blag hemijski piling, a niacinamid ujednačava ten.
Obogaćen sa 11,700 ppm ekstrakta soje, ovaj toner bogato hrani i pruža intenzivnu hidrataciju koži. Mlečna formula koja brzo upija pomaže u popravljanju oštećene barijerne funkcije kože uz ceramid NP i adenozin. Blaga formula pogodna je za osetljivu kožu.
Toner bez ulja i alkohola koji hidrira, dodatno čisti i podržava barijernu funkciju kože. Sadrži biomimetičku vodu koja štiti i umiruje kožu, kompleks 5 probiotika, umirujuće biljne ekstrakte i ceramide.
Toner sa efektom hidriratacije i vrlo nežnog hemijskog pilinga za svaki dan. AHA uklanjaju mrtve ćelije sa površine kože, BHA čiste pore, hijaluronska kiselina kiselina hidrira, a centela umiruje kožu.