DETALJNIJE
Gel za umivanje koji stvara bogatu penu temeljno uklanjajući nečistoće, suvišni sebum i šminku. Sadrži nežne prirodne peneće materije poreklom iz kokosovog oraha i hidratantne sastojke, poput glicerina, koji sprečava dehidrataciju kože.
Gel za umivanje koji kombinuje PDRN, hijaluronsku kiselinu i pantenol kako bi nežno uklonio nečistoće i šminku, a istovremeno očuvao vlagu kože. Namenjen je svim tipovima kože, posebno onoj sklonoj suvoći i iritacijama.
200ml
Gel za umivanje koji stvara bogatu penu, ima idealnu pH vrednost 5 i temeljno uklanja ostatke šminke i nečistoća bez dehidratacije.
Pena za umivanje sadrži 440000 ppm ekstrakta biljke kameleon (heartleaf, engl.), koji ima umirujuća i antiinflamatorna svojstva, a pored toga tu je 5000 ppm salicilne kiseline, koja je blagi eksfolijant koji čisti pore i pomaže u prevenciji nastanka bubuljica. Ekstrakt lista centele stimuliše sintezu kolagena i pomaže u oporavku kože.
Gel koji se pretvara u ulje nežno otapa ostatke šminke, sebum i nečistoće, ostavljajući kožu čistom i osveženom. Gel tekstura visoke viskoznosti pruža nežno i opuštajuće čišćenje zahvaljujući jedinstvenom emulzionom sistemu — bez potrebe za dodatnom vodom.
5α kompleks kontroliše prekomerno lučenje sebuma, dok istovremeno nežno uklanja mrtve ćelije kože i mitisere za glatku i svežu kožu.
AC NET pomaže u ublažavanju i umirivanju kožnih problema, dok ekstrakt aloje dubinski hidrira kožu.
150ml
Veganski gel za umivanje koji efikasno uklanja nečistoće i ostatke šminke, a da pritom ne uklanja prirodne lipide kože. Sadrži pet vrsta prirodnih ceramida, akvatid i druge hidratantne sastojke koji formiraju barijeru vlage na koži, pružajući zdrav i blistav izgled.
Linija Dual Barrier posebno je formulisana za suvu i osetljivu kožu kako bi podržala zdravlje barijerne funkcije kože.
200ml
Ova pena za čišćenja lica blagog dejstva a efikasnog učinka napravljena od ekstrakta fang fenga izuzetno je temeljna u čišćenju kože uz mnogo mekih i nežnih mehurića. Gelasta konzistencija ukloniće i najmanje ostatke nečistoće, očistiti pore i vašem licu pružiti osećaj čistoće i svežine. Pogodna za sve tipove kože.