DETALJNIJE
Serum blago kisele pH vrednosti formulisan sa 70% ekstrakta japanske bele breze, koja pomaže u održavanju pH ravnoteže kože i sprečava gubitak vlage.
Sadrži pantenol i 10 vrsta hijaluronskih kiseline koje dubinski hidriraju kožu i podržavaju barijernu funkciju kože.
Sastav uključuje ABC kompleks (alantoin, betain, ekstrakt ploda krastavca) koji umiruje osetljivu kožu i održava hidrolipidni balans.
Formula nije testirana na životinjama i veganska je.
30ml
Ampula sa mikroiglicama za ujednačavanje tena, sužavanje pora i prirodni sjaj kože.
Mikroiglice su obogaćene ekstraktom centele sa Madagaska i pantenolom, koji hrane kožu i poboljšavaju apsorpciju aktivnih sastojaka. Niacinamid i traneksamična kiselina deluju na horizontalne, vertikalne i pigmentisane pore, istovremeno zaglađujući i poboljšavajući teksturu kože. Ampula je obogaćena askorbil-glukozidom koji ujednačava ten i pruža celokupan efekat protiv hiperpigmentacija. Lagana tekstura pruža osvežavajući i hidratantni završni efekat.
30ml
Serum formulisan sa 0,15% salicilne kiseline koja pruža blagu eksfolijaciju i poboljšava teksturu kože.
Salicilna kiselina čisti začepljene pore i kontroliše produkciju sebuma. Pantenol, glicerin, zeleni čaj i centela umiruju, hidriraju i obnavljaju kožu. Lagana tekstura brzo upija bez lepljivog osećaja. Pogodan za masnu i kožu sklonu aknama.
30ml
Umirujući veganski serum formulisan sa ekstraktom čajnog drveta i Bifida Ferment lizatom za umirenje iritirane i osetljive kože, koji smanjuje upalu i poboljšava barijernu funkciju kože.
Obogaćen ceramidom NP i natrijum hijaluronatom za osvežavanje i umirivanje beživotne i dehidrirane kože.
Sadrži Lactococcus Ferment Lysate koji stimuliše regeneraciju ćelija kože, dok jača barijernu funkciju kože.
Brzo upijajuća vodena tekstura ostavlja kožu jedrom i glatkom bez osećaja težine.
Ampula za zrelu kožu formulisana sa 3 vrste peptida, poboljšava elastičnost i vitalnost kože. Posebna Micro Dermo Shot tehnologija omogućava bolji prodor aktivnih sastojaka u kožu i samim tu bolje dejstvo. Tekstura je lagana, brzo se apsorbuje i čini kožu blistavom.
2x100ml