DETALJNIJE
Pena za čišćenje sadrži prah biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat.) koji uklanja mrtve ćelije kože i nečistoće iz pora.
Ovaj biljni ekstrakt i kvercetin umiruju iritacije uzrokovane čišćenjem, dok patentirani Anti-Sebum P kompleks uklanja višak sebuma.
Pogodno za kožu sklonu nastanku akni i bubuljica.
150ml
Kremasta pena za umivanje koja temeljno čisti lice bez dehidriratacije. Sadrži patentiranu Super Collagen™ Water i ekstrakt bele lupine, koji čine kožu hidriranom.
Nežna pena za umivanje koja sadrži morsku vodu i tri tipa hijaluronske kiseline, temeljno uklanja sve nečistoće i ostatke šminke bez dehidratacije. Pantenol, alantoin i ceramid NP čuvaju barijernu funkciju kože.
Pena za umivanje protiv akni koja kombinuje AHA, BHA i PHA kiseline sa jedinstvenim kompleksom umirujućih sastojaka za čistu i zdravu kožu. Sadrži 5.000 ppm salicilne kiseline i AHA, BHA, PHA kiseline za blag hemijski piling i hidrataciju, 160.200 ppm Truecica™ kompleksa za umirivanje kože, kalaminu koji reguliše višak sebuma i ublažava akne.
Hidratantni čistač sa mekom teksturom nalik moči testu koji efikasno čisti i istovremeno hidrira kožu. Sadrži hamamelis, a bogat je i vitaminom A i vitaminom C, koji ujednačava ten. Formulisan sa ekstraktom pirinča koji hrani i neguje kožu i ekstraktom hizopa za umirenje kože. Proces mešenja i ponovljenog presovanja čuva vitamine i minerale iz prirodnih sastojaka.
120g
Nežna pena sadrži 10% ekstrakta lista zelenog čaja i EGG-GREEN TEA patentiranu mešavinu sastojaka lista, semena i korena zelenog čaja iz regiona Boseong, najpoznatijeg po proizvodnji čaja u Koreji. Biljne površinski aktivne materije nežno, ali temeljno uklanjaju nečistoće sa kože, bez dehidratacije.
Bez veštačkih boja, alkohola, sulfata i dodatih mirisa.
120g