Nežan preparat za umivanje koji dubinski čisti pore.
DETALJNIJE
Nežna pena za umivanje koja temeljno uklanja nečistoće i dubinski čisti kožu bez dehidriratacije. Transformišući se iz gela u penastu teksturu, mehurići nežno rastvaraju prljavštinu i nečistoće dok čajno drvo umiruje bubuljice, trehaloza i shea puter hidriraju, a ekstrakt pasjeg trna poboljšava elastičnost kože.
150 g
Nežan čistač u prahu koji temeljno čisti kožu i doprinosi blistavom izgledu tena.
Jedinstvena formula koja se u kontaktu sa vodom pretvara iz praha u kremastu teksturu, omogućavajući dubinsko, ali blago čišćenje.
Obogaćen enzimom papaje koji se aktivira pri dodiru sa vodom i pomaže u nežnom uklanjanju odumrlih ćelija kože, čineći kožu mekšom i glatkom.
Sadrži askorbinsku kiselinu koja doprinosi osvežavanju i posvetljivanju umornog, sivkastog tena, za ujednačen i blistav izgled kože.
Neabrazivni piling za svakodnevnu upotrebu, pogodan za sve tipove kože, čak i za osetljivu kožu.
70 g
Gel za telo s AHA/BHA/PHA kiselinama, čisti pore i vrši blag hemijski piling. Kompleks centele i ekstrakt čajevca umiruju kožu, dok ekstrakt eukaliptusa bogat taninima sužava pore.
Ova pena za čišćenja lica blagog dejstva a efikasnog učinka napravljena od ekstrakta fang fenga izuzetno je temeljna u čišćenju kože uz mnogo mekih i nežnih mehurića. Gelasta konzistencija ukloniće i najmanje ostatke nečistoće, očistiti pore i vašem licu pružiti osećaj čistoće i svežine.
Pogodna za sve tipove kože.
150 ml
Ova nežna, ali efikasna pena za svakodnevno čišćenje lica pretvara se iz vodeno-gelaste formule u gustu penu kako bi dubinski očistila kožu i uklonila nečistoće iz začepljenih pora. Kompleks od 9 probiotika jača barijernu funkciju kože, pružajući negu umornoj i osetljivoj koži. Obogaćena trehalozom, laktatima i ekstraktom algi, obnavlja vlagu u koži nakon dubinskog čišćenja.
Pruža blagi piling efekat zahvaljujući PHA i LHA kiselinama, čime se postiže efekat glatke i čiste kože.
150 ml
Učinite svakodnevno tuširanje posebnim uz gel za tuširanje koji ujedno može poslužiti i kao šampon. Obogaćen ceramidima i ekstraktom korena žen-šena, nežno čisti i pruža osećaj udobnosti na koži uz dodatnu hidrataciju.
Blago kisela formula obezbeđuje nežno čišćenje kose i tela uz bogatu penu, pogodnu i za osetljivu dečju kožu. Pomaže u očuvanju prirodne ravnoteže kože tokom čišćenja.
Formula bez sulfata, dermatološki testirana i pogodna za osetljivu kožu.
500 ml
Višenamenski čistač za osetljivu kožu koji pruža tri efekta u jednom – može se koristiti kao dnevna umivalica, piling za lice i sredstvo za uklanjanje šminke.
Obogaćen je ekstraktom pirinčane vode i praha, filtratom puževe sluzi i ekstraktom kakao semena, koji hrane suvu kožu i revitalizuju je.
Mochi rastegljiva tekstura dobijena je tradicionalnim načinom mešanja, čime su savršeno očuvane blagodati prirodnih sastojaka.
120 g
Pasta za čišćenje lica, koja nežno čisti, umiruje i hidrira kožu uz ekstrakt nevena, savršen za osetljivu i problematičnu kožu.
Prirodna pasta za čišćenje lica, formulisana da nežno ukloni nečistoće sa kože i održi njen hidro-lipidni balans. Obogaćena je prirodnim ekstraktom nevena i pruža umirujuća i antiinflamatorna svojstva, čineći je savršenim izborom za osetljivu i iritiranu kožu. Njena blaga formula pomaže u balansiranju pH vrednosti kože, dok bogata pena temeljno čisti pore i uklanja višak sebuma. Proizvod je potpuno prirodan što ga čini idealnim za svakodnevnu upotrebu kod svih tipova kože, uključujući i onu koja je sklona aknama.
120 g
Gel za umivanje koji stvara bogatu penu, ima idealnu pH vrednost 5 i temeljno uklanja ostatke šminke i nečistoća bez dehidratacije.
20 ml
Gel za umivanje koji stvara bogatu penu temeljno uklanjajući nečistoće, suvišni sebum i šminku. Sadrži nežne prirodne peneće materije poreklom iz kokosovog oraha i hidratantne sastojke, poput glicerina, koji sprečava dehidrataciju kože.
Nežan preparat za umivanje koji dubinski čisti pore.