Toner bogat antioksidansima, vitaminom C, niacinamidom, traneksaminskom kiselinom i pantenolom koji priprema kožu za dalje korake nege, ujednačava ten i čini je blistavom.
DETALJNIJE
Nežan blago kiseli toner koji umiruje kožu nadraženu stresorima spoljašnje sredine. pH vrednost je približna pH vrednosti kože, koja se posle čišćenja, ovim tonerom, vraća u ravnotežu. Pantenol i madekazozid umiruju nadraženu kožu, uz osećaj hlađenja. Ekstrakt zelenog čaja i skutelarije pružaju antioksidantni efekat.
200 ml
Toner obogaćen adenozinom formulisan za negu kože i poboljšanje izgleda finih linija, uz umirujući efekat. Ovaj nežni toner na vodenoj bazi pruža intenzivnu hidrataciju i pomaže koži da zadrži osećaj prijatnosti, posebno kod suve i osetljive kože.
Toner koji umiruje kožu, bez boja, alkohola i mirisa, pogodan za osetljivu kožu, jednostavne formulacije koju čini samo 13 sastojaka poreklom iz prirode. Sadrži 92% ekstrakta centele, uz ekstrakt kivija i madekazozid koji umiruju, hidriraju i štite kožu od negativnih uticaja spoljašnje sredine, jačajući njenu barijernu funkciju.
120 ml
Lagani mlečni toner sa ekstraktom pirinčanih mekinja i niacinamidom, koji ujednačava neujednačen i umoran ten, dok balansira proizvodnju sebuma i čini kožu blistavom.
Formulisan sa ceramidima AP i NP za umirivanje iritirane kože, sprečavanje gubitka vlage i jačanje barijerne funkcije kože.
Sadrži natrijum-hijaluronat i betain koji dodatno pojačavaju umirujuće i hidratantne efekte za osetljivu kožu, smanjujući upale.
Mlečna tekstura pruža dubinsku hidrataciju koži, uz nelepljivu i osvežavajuću završnicu.
Bez mirisa i pogodan za sve tipove kože.
250 ml
Revitalizujući toner koji sadrži AHA, BHA, vitamin C i niacinamid vrši blagi hemijski piling, popravlja teksturu kože i čini je blistavom. Toner lagane vodenaste teksture, pogodan je za sve tipove kože, a posebno će prijati umornoj koži bez sjaja. Patentirani GOLDEN-RX COMPLEX™ čine biljni ekstrakti ploda kivija i pitaje, koji prirodno sadrže voćne kiseline, uz dodatu glikolnu kiselinu, betain-salicilat i askorbil-glukozid, kao derivat vitamina C.
Hipoalergen, dermatološki testiran, bez parabena, sulfata, mineralnih ulja, alkohola i veštačkih boja.
150 ml
Obogaćen sa čak 70% ekstrakta čajnog drveta zajedno sa AHA, BHA kiselinama i ekstraktom pasjeg trna, ovaj tonik umiruje kožu i smanjuje proizvodnju sebuma, istovremeno uklanjajući mrtve ćelije kože i ostatke šminke jednim potezom.
100 ml
Umirujući toner obogaćen ekstraktom semena soje za umirivanje i omekšavanje iritirane kože i zaštitu kože od oštećenja uzrokovanih slobodnim radikalima. Formulisan je sa betainom i fermentisanim filtratom korena ginsenga uz Lactobacillus, za snažno hidratantno i antiejdžing dejstvo, zategnut i mladalački izgled kože. Bez mirisa i veštačkih boja.
Hidratantni toner čija je osnova mineralna voda i 5 tipova hijaluronske kiseline hidrira kožu i priprema je za dalje korake nege. PHA kiseline vrše vrlo blag hemijski piling, a niacinamid ujednačava ten.
Toner koji sadrži 98.32% ekstrakta centele i umiruje kožu koja je iritirana uticajima spoljašnje sredine. Nežne BHA kiseline prirodnog porekla čiste pore i uklanjaju mrtve ćelije sa površine kože,
Lagani toner koji hidrira, umiruje i jača barijernu funkciju kože. Odlična priprema kože za dalju negu i dodatna hidratacija. Sadrži 90% ružine vodice (USDA sertifikovan organski ekstrakt ruže iz Damaska) i mlečnu kiselinu koja vrši blag hemijski piling.
50 ml
Toner bogat antioksidansima, vitaminom C, niacinamidom, traneksaminskom kiselinom i pantenolom koji priprema kožu za dalje korake nege, ujednačava ten i čini je blistavom.