Serum koji sadrži 5.5% čistog vitamina C i vitamin E, uz biljni ekstrakt aronije, štiti kožu od uticaja iz spoljašnje sredine i ujednačava ten. Blago kisela pH vrednost 3.95 omogućava dejstvo vitamina C bez peckanja i osećaja zagrevanja. Bez alkohola i bez mirisa.
30 ml
DETALJNIJE
Ovaj jedinstveni serum nove generacije sadrži čistu 15% farmaceutsku L-askorbinsku kiselinu i 2% glutationa u dvofaznom sistemu koji se aktivira neposredno pre prve upotrebe. Aktivni prah je odvojen u posebnoj komori kako bi se očuvala stabilnost, jačina i čistoća. Jednim pritiskom pumpice pre prve upotrebe formula se sveže aktivira. Bez prevremene oksidacije i bez kompromisa – serum se koristi u svom najstabilnijem obliku.
Lagana, vodena tekstura bez lepljivog osećaja, za ujednačen i osvetljen izgled kože.
Bez mirisa i bez alkohola. Bez parabena. Pogodan za sve tipove kože, osim za vrlo osetljivu kožu.
30 ml
Ampula sa Gosam ekstraktom koja osvežava i umiruje kožu. Pomaže u snižavanju temperature kože i pruža prijatan osećaj hlađenja.
Blaga formula pogodna je i za osetljivu kožu.
75 ml
Serum sa glikolnom kiselinom pruža intenzivnu eksfolijaciju i zaglađivanje grube teksture kože.
Formula sa 5% glikolne kiseline dubinski pročišćava kožu, deluje na fine linije i proširene pore. Obogaćen pantenolom, betainom i alantoinom za hidrataciju, negu barijerne funkcije kože i za prevenciju iritacija.
Pogodan za kožu koja ima iskustva sa kiselinama i za kožu grube teksture.
30 ml
Serum koji sadrži niacinamid i visoku koncentraciju ekstrakta pasjeg trna, bogatog vitaminom C i antioksidansima, deluje na hiperpigmentacije i ujednačava ten. Ekstrakt aloje, beta-glukan i natrijum-hijaluronat jačaju barijernu funkciju kože i hidriraju je.
Ova veganska ampula ujednačava ton i vraća blistavost umornom tenu.
Formulisana sa 2% niacinamida za ujednačavanje tena, ona pruža dodatnu negu protiv upala i sprečava formiranje akni. Obogaćena je ekstraktom pirinča koji vraća živost umornoj koži i zaglađuje njenu teksturu.
Hidroksipinakolon retinoat vrši blagu eksfolijaciju i poboljšava elastičnost kože, otkrivajući blistav i zdrav ten.
Ima kremastu mlečnu teksturu koja hidrira dehidriranu kožu tokom noći.
30 ml
Serum za ujednačavanje tena obogaćen ekstraktom ploda breskve i niacinamidom za poboljšanje tona i teksture kože, koji smanjuje vidljivost hiperpigmentacija.
Sadrži tri vrste hijaluronske kiselina i ekstrakt fermenta Sphingomonas sa antioksidativnim svojstvima koji hidriraju kožu i čine je mladolikom.
Lagana tekstura ostavlja kožu osveženom i hidriranom, bez osećaja težine.
30 ml
Serum za dubinsku hidrataciju kože koji istovremeno umiruje kožu i čini ten blistavim. Sadrži 5 tipova hijaluronske kiseline koja prodire u dublje slojeve kože, ekstrakt centele koji umiruje i ekstrakt bršljana koji vraća energiju umornoj koži.
Ampula za ponovno uspostavljanje barijerne funkcije kože i zaštitu i regeneraciju umorne kože, sa špricem, koja sadrži kompleks od 5 peptida, sastojke za umirenje kože i kulture bakterija Bifida Ferment filtrat.
60 ml
Serum za tretman hiperpigmentacija i ujednačavanje tena, koji sadrži 68.6% ekstrakta pirinčanih mekinja i 2% alfa-arbutina. Lagana tekstura seruma se brzo apsorbuje i pruža dugotrajnu hidrataciju uz blistav ten. Formulisan bez mineralnih ulja, etarskih ulja, sulfata, parabena, PEG-ova, pogodan za osetljivu kožu.
Serum obogaćen retinolom koji podstiče stvaranje kolagena, sa visokom koncentracijom aktivnih sastojaka protiv bora i smanjenja tonusa kože.
Tri koraka stabilizacije retinola prema Medicube metodi omogućavaju duboko i intenzivno prodiranje u kožu, bez iritacija.
30 ml
Serum koji sadrži 5.5% čistog vitamina C i vitamin E, uz biljni ekstrakt aronije, štiti kožu od uticaja iz spoljašnje sredine i ujednačava ten. Blago kisela pH vrednost 3.95 omogućava dejstvo vitamina C bez peckanja i osećaja zagrevanja. Bez alkohola i bez mirisa.
30 ml