Nahranite umornu, beživotnu i zrelu kožu esencijom koja sadrži 95% filtrata puževe sluzi i 5 tipova peptida koji poboljšavaju elastičnost i regenerišu kožu. Sastojci poput pantenola i alantoina umiruju i pružaju dodatnu hidrataciju. Esencija je pogodna i za osetljivu i aknama sklonu kožu.
140 ml
DETALJNIJE
Hranljiva antiejdžing esencija koja pomaže u borbi protiv hiperpigmentacija i jačanju barijerne funkcije kože, sa dvostrukim dejstvom: protiv bora i za ujednačavanje tena.
Sadrži beta-glukan koji pomaže da se hranljive materije dubinski unesu u kožu.
Sadrži Extreme Ferment B™ koji poboljšava apsorpciju.
150 ml
Visoko koncentrovana esencija sa PDRN i ekstraktom centele namenjena intenzivnoj nezi kože. Formula pruža bogatu hidrataciju i negovan izgled kože. Obogaćena hijaluronskom kiselinom, biljnim ekstraktima i peptidnim kompleksom.
Set sadrži:
Spoljašnji aplikator
Unutrašnju bočicu (5 ml)
Pamučne aplikatore (3 kom)
Esencija za osetljivu kožu formulisana sa 30 pažljivo odabranih, hranljivih sastojaka koji doprinose očuvanju barijerne funkcije kože i negovanom izgledu tena.
Sadrži različite aminokiseline i minerale, kao i ceramide, koji pružaju intenzivnu hidrataciju i negu, ostavljajući kožu mekom i elastičnom.
Mlečna, lagana tekstura brzo se upija bez masnog osećaja na koži.
200 ml
Esencija na bazi ekstrakta nevena i zelenog čaja koja umiruje i dubinski hidrira kožu. Gel tekstura brzo upija i ostavlja kožu zaštićenom i glatkom.
Dvofazna kremasto-vodenasta esencija, pogodna za vegane, za dehidriranu i osetljivu kožu, pruža dubinsku hidrataciju i čuva barijernu funkciju kože. Sadrži 78% Vegan Tea kompleksa (ekstrakt kombuhe, zelenog čaja i mnogi biljnih ekstrakti) i probiotike.
18 ml
Emulzija koja pruža dubinsku hidrataciju dehidriranoj i problematičnoj koži, sklonoj aknama i bubuljicama. Emulzija dubinski hidrira zahvaljujući prisustvu 3 tipa hijaluronske kiseline, dok 5-Cica kompleks i ekstrakt biljke Artemisia Scoparia, lat. umiruju kožu i deluju protivupalno.
Umirujući tupferi natopljeni esencijom koja kao glavni sastojak sadrži 40 000 ppm ekstrakta biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat.) dubinski hidriraju kožu usled prisustva hijaluronske kiseline, alantoina i trehaloze. Tupferi imaju glatku stranu koja umiruje osetljivu kožu i reljefnu stranu koja vrši blag piling.
Bez mirisa, etarskih ulja, mineralnih ulja i veštačkih boja.
Pinceta za uzimanje tupfera je uključena.
150 ml / 80 komada
Višenamenska esencija koja intenzivno hidrira kožu, povećava nivo vlažnosti i pogodna je za sve tipove kože, za postizanje efekta korejske "glass skin".
All-in-one esencija koja trenutno osvežava i hidrira kožu, ostavljajući je punijom i blistavom.
Obogaćena hijaluronskom kiselinom koja nadoknađuje vlagu dehidriranoj i umornoj koži.
Sadrži elastin, kolagen i ekstrakt morske alge Zostera Marina, lat. koji doprinose poboljšanju elastičnosti kože i pomažu u postizanju zategnutog, mladalačkog izgleda.
Formula bez mirisa pomaže u održavanju balansa i blistavosti kože uz minimalan rizik od iritacija.
150 ml
Oživite beživotnu kožu ovim tupferima natopljenim sa 50 vrsta hranljivih fermentisanih sastojaka, uključujući ekstrakte soje i grožđa. Formula sadrži adenozin i niacinamid kako bi uklonila znake umorne kože, i natrijum-hijaluronat kako bi efikasno hidrirala.
Pogodno za vegane.
150 ml/ 70 komada
Ova blaga esencija formulisana je sa patentiranim sastojkom Cicahyalon™ (koji sadrži ekstrakt centele, tri tipa hijaluronske kiseline, Centella 4X kompleks i ekstrakt propolisa), koji efikasno umiruje i hidrira kožu. Niacinamid i adenozin pružaju koži sjaj i elastičnost, gladak izgled i jedrinu. Esencija je obogaćena Aquaporinom, astaksantinom i ekstraktom aloje kako bi hidrirao, umirio kožu i pružila vitalnost i energiju koži.
Zahvaljujući VT mikro-iglicama i tehnologiji Cica Reedle™, aktivni sastojci esncije prodiru duboko u kožu i pružaju optimalne rezultate. Ovaj proizvod je siguran za upotrebu na osetljivoj koži i za upotrebu ujutru.
50 ml
Nahranite umornu, beživotnu i zrelu kožu esencijom koja sadrži 95% filtrata puževe sluzi i 5 tipova peptida koji poboljšavaju elastičnost i regenerišu kožu. Sastojci poput pantenola i alantoina umiruju i pružaju dodatnu hidrataciju. Esencija je pogodna i za osetljivu i aknama sklonu kožu.
140 ml