Veganski ampula-toner, vrlo bogat antioksidansima, sadrži 60% ekstrakta kombuha pečurke i vitamin C, koji štite od slobodnih radikala, čuvajući mladolik izgled kože. Pored toga formula sadrži pantenol i 8 tipova hijaluronske kiseline sa efektom hidriratacije i umirenja kože.
Bez sastojaka životinjskog porekla (vegan), veštačkih boja, mirisa, parabena, silikona i mineralnih ulja.
150 ml
DETALJNIJE
Hidratantna esencija koja sadrži 77% ekstrakta ploda breskve (Prunus Persica, lat.), koji pomaže u stvaranju dugotrajne i glatke podloge za šminku.
Sadrži hidratantne sastojke poput pantenola i ceramida, koji jačaju barijernu funkciju kože, dok patentirani Sistem Peach Melting Peel™ uklanja mrtve ćelije kože, vraćajući joj finu teksturu i blistavost.
Deluje na hiperpigmentacije zahvaljujući alfa-arbutinu, niacinamidu i vitaminu C.
Dokazano ne iritira kožu i pogodan je za sve tipove kože.
250 ml
Toner za hidrataciju koji sadrži 77% biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat., Heartleaf, engl.) umiruje kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine.
40 ml
Toner sa efektom hemijskog pilinga (12% AHA kiselina) i umirujućim nopal kaktusom preko noći otkriva svežu, sjajnu kožu, a redovnom upotrebom koža će izgledati mlađe i ujednačenije.
Smooth Out toner vašoj koži donosi određenu koncentraciju AHA kiselina, koje klinički dokazano stimulišu sintezu kolagena, a njihovo delovanje je još uvek nežno. Kombinacija 12% glikolne i mlečne kiseline nežno, ali efikasno odstranjuje mrtve ćelije sa površine kože i preko noći vraća svežinu i sjaj.
Redovnom upotrebom stimuliše sintezu kolagena, zaglađuje fine linije, bledi hiperpigmentacije i pojačava delovanje ostalih krema ili proizvoda koje nanosite naknadno.
Proizvod nije testiran na životinjama, veganski proizvod. Bez mirisa, etarskih ulja i glutena. Siguran za upotrebu za vreme trudnoće.
ph vrednost: 3.5-3.9
30 ml
Tupferi natopljeni tonerom i formulisani sa prirodnim AHA i BHA kiselinama za eksfolijaciju kože, uklanjanje nečistoća, viška sebuma i mrtvih ćelija kože.
Kontroliše proizvodnju sebuma i sužava pore.
Reljefna strana pomaže u eksfolijaciji kože, dok meka strana pomaže u hidriranju i umirivanju kože.
Klinički testirano kao efikasan preparat u sužavanju pora.
155 g / 70 komada
Toner koji pročišćava i osvežava umornu kožu, koja prekomerno luči sebum, dok obnavlja i otkriva čistu, blistavu kožu bez masnog sjaja.
5alfa kompleks kontroliše prekomerno lučenje sebuma i balansira nivo ulja i vode u koži za svež i zdrav izgled. Toner umiruje i ublažava problematičnu kožu, dok hijaluronska kiselina obezbeđuje obilnu hidrataciju dubljih slojeva kože. Osim toga, toner podstiče apsorpciju sledećih koraka u nezi kože uklanjanjem mrtvih ćelija i nečistoća.
Toner za osetljivu kožu bez alkohola i mirisa, formulisan sa 95% prirodnih sastojaka, uključujući 2000 ppm ekstrakta crnog pirinča, uz hijaluronsku kiselinu i beta-glukan, pruža intenzivnu hidrataciju i regeneriše kožu.
300 ml
Obogaćen sa 12 vrsta sastojaka izolovanih iz centele (uključujući nano Exosome Cica), kao i ektoinom i pantenolom, ovaj toner dubinski hidrira i umiruje iritacije.
Formula bez mirisa je dermatološki testirana i pogodna za osetljivu kožu.
210 ml
Hidrirajući tupferi natopljeni tonerom koji je obogaćen sastojcima za umirenje iritirane kože.
Sadrže ekstrakt biljke Centella Asiatica, lat. koji deluje sinergijski sa alantoinom, betainom i ceramidom NP kako bi pružili snažna svojstva umirenja, oporavka i obnavljanja kože.
Materijal tupfera ima trostruku strukturu od tencela, gaze i tencela, koja je mekana, nežna prema koži i dobro upija esenciju.
Tupferi se lako mogu pocepati na dva dela radi primene na različitim delovima lica.
Toner koji pruža dubinsku hidrataciju, podržava barijernu funkciju i vraća koži elastičnost i vitalnost, usled prisustva 6-Hyal kompleksa, mnogih biljnih ekstrakata, pantenola i fruktana koji podstiče sintezu kolagena.
Veganski ampula-toner, vrlo bogat antioksidansima, sadrži 60% ekstrakta kombuha pečurke i vitamin C, koji štite od slobodnih radikala, čuvajući mladolik izgled kože. Pored toga formula sadrži pantenol i 8 tipova hijaluronske kiseline sa efektom hidriratacije i umirenja kože.
Bez sastojaka životinjskog porekla (vegan), veštačkih boja, mirisa, parabena, silikona i mineralnih ulja.
150 ml