DETALJNIJE
Hranljiva ampula gelaste teksture koja sadrži 80% ekstrakta biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat., Heartleaf, engl.) umiruje kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine, uz intenzivnu hidrataciju.
Lagana nelepljiva tekstura se brzo apsorbuje i ostavlja kožu glatkom.
30ml
88B/mL L-Glutathione Flexible Liposome serum obogaćen je sa 5% visokokoncentrovanog glutationa koji tretira nesavršenosti na koži i hiperpigmentaciie (pomaže u smanjenju produkcije melanina).
Karakteriše ga vodenasta tekstura koja lako upija. Bez štetnih sastojaka, pogodno za kožu sklonu aknama.
Vodenasti serum obogaćen sa 10% niacinamida i 4% traneksamične kiseline za ciljano delovanje na tvrdokorne tamne fleke i hiperpigmentacije, pomažući u smanjenju diskoloracije. Sadrži 2% arbutina koji pomaže ujednačavanju tena ograničavanjem proizvodnje melanina.
Lagana tekstura, bez lepljivog osećaja.
20ml
Serum za hidrataciju koji sadrži niskomolekularnu hijaluronsku kiselinu i NMF, kompleks aminokiselina i ceramide koji čuvaju barijernu funkciju kože.
Svilenkasti i lagani serum, tipa emulzije, sa visokom koncentracijom retinala (0.1%), koji deluje protiv znakova starenja kože.
Retinal je "veliki brat" najpoznatijeg antiejdžing sastojka, retinola. Dok retinol zahteva dva metabolička koraka da bi dostigao aktivni oblik, retinoičnu kiselinu, retinal je direktni prethodnik samo jednog koraka konverzije iz aktivnog oblika u ćelijama. Procenjuje se da se retinal može pretvoriti u retinoičnu kiselinu više od 10 puta efikasnije od retinola, što ga čini izuzetno delotvornim članom porodice retinoida ili vitamina A.
Kad se retinal transformiše, on pomaže ćelijama kože da proizvode više kolagena i drugih strukturnih elemenata, čineći kožu čvršćom i elastičnijom. Retinal ubrzava proces regeneracije gornjih slojeva kože, čineći kožu glatkom i ujednačenijom. A-Game je izuzetan proizvod protiv bora, ali je takođe koristan za ujednačavanje tena (fleke) i kao pomoć koži sklonoj aknama.
Alantoin i pantenol štite i neguju kožu.
Biosaharid Gum-1 neguje i vlaži kožu, čineći A-Game 10 serum nežnim i svilenkastim.
Što se tiče jačine 0,1% retinala u A-Game 10 serumu može se uporediti sa 1% retinola, ali sa manjim potencijalom iritacije i možda bržim rezultatima.
pH vrednost: 6-6.5
30ml
Serum vodene lagane teksture koji sadrži derivat azelaične kiseline (Potassium Azeloyl Diglycinate ili PAD).
aPad serum sa derivatom azelaične kiseline deluje protiv akni i bubuljica, hiperpigmentacija (fleka), a može se koristiti i na osetljivoj koži sklonoj crvenilu. Vrši seboregulaciju, ujednačava ten i umanjuje crvenilo. Lagana tekstura brzo upija i prijatno hidrira kožu.
Proizvod nije testiran na životinjama, veganski proizvod. Bez mirisa, etarskih ulja i glutena. Siguran za upotrebu za vreme trudnoće.
pH vrednost: 5.5-6.5
30ml
Serum za dubinsku hidrataciju kože koji sadrži ulje bele limnante i brojne antioksidanse. Prirodni sastojci poput ekstrakta lotosovog cveta i aminokiselina, uz ekstrakt limunove trave i kore limuna, bore se protiv prevremenog starenja kože i čine pore čistim.
Serum formulisan sa 71,77% ekstrakta nonija bogatog hranljivim materijama za hidrataciju kože, svež i zdrav izgled.
Ulje ruzmarina umiruje i revitalizuje iritiranu kožu, pružajući joj blistav izgled i elastičnost.
Sadrži adenozin koji pomaže u smanjenju pojave finih linija i bora.
30ml