Toner sadrži arbutin, bisabolol, vitamin C i niacinamid, koji efikasno revitalizuju kožu i umanjuju hiperpigmentacije, dok istovremeno osvežava umoran ten i kožu bez sjaja. Glutation u obliku liposoma pruža dodatne efekte ujednačavanja tena.
DETALJNIJE
Veganski toner koji sadrži ekstrakt biljke Centella Asiatica, lat. poreklom iz Koreje i pruža umirujuću negu kože. Pomaže u smanjenju vidljivosti nepravilnosti, održavanju optimalnog nivoa vlažnosti i ujednačenijem izgledu tena.
Blago kisela formula sastavljena je od 100% sastojaka sa EWG Green Grade ocenom.
Praktično pakovanje idealno je za putovanja.
Nanesite ga pre spavanja kako biste se probudili sa hidriranom i negovanom kožom.
Hidrirajući tupferi natopljeni tonerom koji je obogaćen sastojcima za umirenje iritirane kože.
Sadrže ekstrakt biljke Centella Asiatica, lat. koji deluje sinergijski sa alantoinom, betainom i ceramidom NP kako bi pružili snažna svojstva umirenja, oporavka i obnavljanja kože.
Materijal tupfera ima trostruku strukturu od tencela, gaze i tencela, koja je mekana, nežna prema koži i dobro upija esenciju.
Tupferi se lako mogu pocepati na dva dela radi primene na različitim delovima lica.
Toner sa ekstraktom biljke kameleon pomaže u uklanjanju nečistoća sa kože i održavanju njenog zdravog izgleda. Formulisan je sa antioksidativnim ekstraktom biljke kameleon, bogatim kvercetnom, te je posebno pogodan za kožu sklonu nepravilnostima.
Bogat je aminokiselinama, masnim kiselinama i polifenolima koji pružaju antioksidativnu negu kože.
Veganska formula sadrži 100% sastojke biljnog porekla sa EWG Green Grade ocenom i nije testirana na životinjama.
Vrlo fini sprej koji pruža koži hidrataciju u toku dana i vraća joj prirodnu blistavost. Sadrži hijaluronsku kiselinu i ekstrakt centele koji hidriraju i umiruju kožu, kao i ekstrakt zelenog čaja bogat antioksidansima koji štiti kožu od slobodnih radikala i uticaja spoljašnje sredine.
Toner koji sadrži 92% ekstrakta nevena i latice nevena umiruje i dubinski hidrira kožu posle čišćenja lica.
180 ml
Toner za hidrataciju koji sadrži 77% biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat., Heartleaf, engl.) umiruje kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine.
Vratite sjaj umornoj koži pomoću ovih tupfera natopljenih tonerom koji je obogaćen moćnim sastojcima za ujednačavanje tena, uključujući niacinamid, glutation i vitamin C, koji ujednačavaju ten i smanjuju tamne mrlje. Pantenol i ekstrakt pečurke pružaju hidrataciju i elastičnost. Dodatni sastojci poput PHA i LHA uklanjaju mrtve ćelije kože eksfolijacijom.
Ovo je prvi gel-tonik u obliku tupfera, obogaćen niskomolekularnim kolagenom od 243 Daltona, oligo-hijaluronskom kiselinom i fermentisanim filtratom galaktomiceta. Pomaže u sužavanju pora, poboljšava elastičnost i ujednačava ton kože.
140 gr / 60 komada
Toner u spreju koji sadrži hipohlorastu kiselinu koja doprinosi umirenju i osvežavanju kože, pomažući da ona izgleda ujednačenije i blistavije.
Formulisano za sve tipove kože, uključujući i osetljivu.
Pruža osećaj svežine i čistoće, uz podršku barijerne funkcije kože.
50 ml
Lagani toner koji hidrira, umiruje i jača barijernu funkciju kože. Odlična priprema kože za dalju negu i dodatna hidratacija. Sadrži 90% ružine vodice (USDA sertifikovan organski ekstrakt ruže iz Damaska) i mlečnu kiselinu koja vrši blag hemijski piling.
50 ml
Toner sadrži arbutin, bisabolol, vitamin C i niacinamid, koji efikasno revitalizuju kožu i umanjuju hiperpigmentacije, dok istovremeno osvežava umoran ten i kožu bez sjaja. Glutation u obliku liposoma pruža dodatne efekte ujednačavanja tena.