Toner namenjen masnoj i mešovitoj koži sa proširenim porama, uklanja suvišan sebum i dodatno čisti pore, posle čišćenja lica. Na duge staze reguliše produkciju sebuma i poboljšava izgled kože sa proširenim porama. Sadrži ekstrakt centele koji umiruje kožu, himalajsku so i nežne kiseline koje čini pore čistim.
DETALJNIJE
Umirujući cica toner koji pruža intenzivnu hidrataciju. Ekstrakt centele i patentirani sastojak Antifect umiruju i namenjeni su nezi kože osetljivoj na spoljašnje uticaje.
Toner koji umiruje kožu, bez boja, alkohola i mirisa, pogodan za osetljivu kožu, jednostavne formulacije koju čini samo 13 sastojaka poreklom iz prirode. Sadrži 92% ekstrakta centele, uz ekstrakt kivija i madekazozid koji umiruju, hidriraju i štite kožu od negativnih uticaja spoljašnje sredine, jačajući njenu barijernu funkciju.
120ml
Revitalizujući toner koji sadrži AHA, BHA, vitamin C i niacinamid vrši blagi hemijski piling, popravlja teksturu kože i čini je blistavom. Toner lagane vodenaste teksture, pogodan je za sve tipove kože, a posebno će prijati umornoj koži bez sjaja. Patentirani GOLDEN-RX COMPLEX™ čine biljni ekstrakti ploda kivija i pitaje, koji prirodno sadrže voćne kiseline, uz dodatu glikolnu kiselinu, betain-salicilat i askorbil-glukozid, kao derivat vitamina C.
Hipoalergen, dermatološki testiran, bez parabena, sulfata, mineralnih ulja, alkohola i veštačkih boja.
50ml
Toner za dubinsku hidrataciju kože čija je osnova morska voda koja zapljuskuje korejsko ostrvo Ulleung i 14 tipova hijaluronske kiseline, uz biljne ekstrakte koji umiruju kožu.
Lagana tekstura se brzo apsorbuje i ostavlja kožu hidriranom i osveženom.
300 ml
Tupferi koji pomažu u postizanju glatke i blistave kože. Sadrže Double Clearing Solution koji uklanja višak sebuma i mrtve ćelije kože zahvaljujući PHA i cink PCA sastojcima, dok niacinamid pomaže u ublažavanju fleka i nepravilnosti. Niska pH vrednost pomaže u balansiranju odnosa ulja i vode u koži i održavanju zdrave kožne ravnoteže.
Tupferi omogućavaju svakodnevni piling i hidrataciju — reljefna strana za blagi piling, a glatka strana za umirujuću negu, uz minimalnu iritaciju čak i kod osetljive kože.
Obogaćen ekstraktom čajevca za umirujuće dejstvo i prevenciju pojave bubuljica.
160ml / 60 komada
Tečni hemijski piling sa 12% AHA. Moćna formula za glatku i blistavu kožu. Sadrži 10% glikolne kiseline + 2% voćnih AHA i hijaluronsku kiselinu niske molekulske mase. Pomaže u smanjenju pora, linija, neujednačenog tena i neravne teksture kože.
pH vrednost: 3.4 – 3.8
Toner koji pruža koži blistav i svež izgled kože.
Obogaćen sa 1000 ppm čistog lososovog PDRN-a koji intenzivno hrani i hidrira kožu, ostavljajući efekat "staklaste kože".
Sadrži 50 tipova peptida i NAD+ za jačanje barijerne funkcije kože i elastičniji, zdraviji izgled. Blago svetlucava, ljubičasta tekstura sa vitaminom B12 i ceramidima daje prirodan, nežan sjaj.
Toner sa efektom nežnog hemijskog pilinga sadrži 25% ekstrakta japanske kajsije, 2% glikolne kiseline (AHA) i 0.5% salicilne kiseline (BHA), ekstrakt pirinčanih mekinja i ekstrakt meda. Pored toga toner sadrži 2% ekstrakta mungo graha i ekstrakt ledene trave, koji umiruju kožu i kontrolišu lučenje sebuma.
150ml
Lagani toner koji hidrira, umiruje i jača barijernu funkciju kože. Odlična priprema kože za dalju negu i dodatna hidratacija. Sadrži 90% ružine vodice (USDA sertifikovan organski ekstrakt ruže iz Damaska) i mlečnu kiselinu koja vrši blag hemijski piling.
50 ml
Toner namenjen masnoj i mešovitoj koži sa proširenim porama, uklanja suvišan sebum i dodatno čisti pore, posle čišćenja lica. Na duge staze reguliše produkciju sebuma i poboljšava izgled kože sa proširenim porama. Sadrži ekstrakt centele koji umiruje kožu, himalajsku so i nežne kiseline koje čini pore čistim.