Krema za hidrataciju masne kože sklone nastanku akni i bubuljica. Sadrži ekstrakt i ulje čajnog drveta, ekstrakt centele, 5% pantenola i mnoge sastojke koji umiruju iritacije, redukuju inflamaciju i regulišu proizvodnju sebuma.
DETALJNIJE
Lagana hidratatna krema bez mirisa koja sadrži visoki udeo fitrata puževe sluzi (85.48%), pogodna za sve tipove osetljive kože. Prijatna tekstura, bez lepljivog osećaja.
Hidratantna krema koja hrani, hidrira kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine. Ekstrakt centele umiruje i hidrira kožu, skvalan formira zaštitnu barijeru, dok niacinamid ujednačava ten.
30 ml
Napravljena od potpuno bezbednih supstanci sa potvrdjenim blagotvornim dejstvom na kožu, ova hranljiva krema će obezbediti vašem licu zavidni nivo hidratacije tokom celog dana. Savršena za kožu izgorelu od sunca, grubu kožu i kožu bez sjaja, ova krema će izbrisati znake starenja, poboljšati elastičnost i dati mladalački sjaj vašem licu. Posebno će prijati osobama sa slabijom cirkulacijom, kao i osobama sa suvom i zategnutom kožom sklonoj iritacijama.
20 ml
Hidratantna krema koja hrani, hidrira kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine. Ekstrakt centele umiruje i hidrira kožu, skvalan formira zaštitnu barijeru, dok niacinamid ujednačava ten.
Krema sa inovativnom formulom koju čine peptidi, ceramidi i biljni ekstrakti za dubinsku i dugotrajnu hidrataciju. Peptidi, bogati aminokiselinama pružaju intenzivnu hidrataciju, dok ceramidi jačaju barijernu funkciju kože. Koren kurkume i ostali biljni ekstrakti revitalizuju umornu i zrelu kožu, dok je ši puter i vitamini hrane i neguju.
Krema je bez mirisa, nije lepljiva, ni masna, već pruža finu satensku završnicu. Pyunkang Yul tehnologija izrade hladnim postupkom pospešuje dejstvo aktivnih sastojaka.
50 ml
Višefunkcionalna luksuzna krema sa visokom koncentracijom egzosoma (50.000 ppm), kreirana za sveobuhvatnu negu kože. Njena inovativna formula rešava složene probleme kože, kao što su gubitak elastičnosti, suvoća, upale i prve bore, dok istovremeno jača barijernu funkciju i ubrzava regeneraciju.
150 ml
Veganska krema obogaćena sa pet vrsta ceramida i pantenolom kako bi ojačala barijernu funkciju kože i sprečila gubitak vlage.
Različiti ekstrakti biljnog porekla u formuli održavaju kožu umirenom i nahranjenom. Kremasta tekstura se glatko nanosi i ne ostavlja lepljiv osećaj.
70 ml
Ultra-lagana tekstura losiona koja brzo hidrira kožu, ostavljajući je jedrom i prirodno blistavom.
Obogaćena vitaminskim uljanim kapsulama koje se tope pri dodiru sa kožom, pomaže u jačanju barijerne funkcije kože i doprema vlagu u dublje slojeve.
Formulisana sa vitaminom C i traneksamičnom kiselinom za unapređenje blistavosti tena i postizanje ujednačenog i blistavog izgleda.
Vidljivo poboljšava izgled tamnih fleka i neujednačenog tena.
80 ml
Hidratantna krema obogaćena sa 77% ekstrakta ploda breskve (Prunus Persica, lat.), osvežava kožu i čini je blistavom.
Sadrži ceramide, kolagen, pantenol i peptide koji revitalizuju i hidriraju suvu kožu.
Gel tekstura u omogućava brzo upijanje u kožu bez osećaja lepljivosti i pogodna je za sve tipove kože.
50 ml
Hidratantna krema sadrži 5 vrsta ceramida koji jačaju barijernu funkciju kože, dok morska voda sa ostrva Dokdo, obogaćena mineralima, pomaže u održavanju optimalne ravnoteže ulja i vode u koži. Pored toga 3 vrste hijaluronske kiseline pružaju koži vlagu kako bi zadržala hidriran i svež izgled.
Tekstura balzama obavija kožu nevidljivim velom za dugotrajnu hidrataciju bez lepljivog osećaja.
Krema za hidrataciju masne kože sklone nastanku akni i bubuljica. Sadrži ekstrakt i ulje čajnog drveta, ekstrakt centele, 5% pantenola i mnoge sastojke koji umiruju iritacije, redukuju inflamaciju i regulišu proizvodnju sebuma.