Pred istek roka!
DETALJNIJE
Serum sa ekstraktom čajnog drveta koji popravlja stanje kože za samo 30 dana. Umiruje iritiranu i oštećenu kožu. Nežno uklanja nakupine keratina i mrtvih ćelija, sprečavajući pojavu bubuljica. Utiče na vidljivost proširenih pora. AHA kiseline uklanjaju mrtve ćelije sa površine kože, BHA kiseline čiste unutrašnjost pora, a PHA preveniraju dehidrataciju kože.
50ml
Ampula za zrelu kožu formulisana sa 3 vrste peptida, poboljšava elastičnost i vitalnost kože. Posebna Micro Dermo Shot tehnologija omogućava bolji prodor aktivnih sastojaka u kožu i samim tu bolje dejstvo. Tekstura je lagana, brzo se apsorbuje i čini kožu blistavom.
Zahvaljujući prisustvu 6 tipova hijaluronske kiseline, koja prolazi u dublje slojeve kože, ovaj serum čini kožu jedrom, glatkom i dubinski hidriranom. Brzo se i potpuno apsorbuje, bez masnog osećaja.