Ova veganska ampula sadrži kompleks biljnih aminokiselina i peptide kako bi popravila oštećenu kožu i ojačala njenu barijernu funkciju. Bogata biljnim hranljivim sastojcima kao što su ekstrakt soje, ekstrakt badema, ekstrakt ovsa i ulje pirinčanih mekinja, skvalanom i šest vrsta ceramida, ampula pruža duboku hidrataciju i vraća tonus koži. Njena glatka mlečna tekstura brzo upija i ima mekanu nelepljivu završnicu.
DETALJNIJE
Serum obogaćen trostrukim kolagenom pruža ključne hranljive sastojke koži, poboljšavajući njenu elastičnost i blistavost.
Triple Collagen Complex sadrži kolagen koji 1000x bolje prodire od običnog: hidrolizovani kolagen, atelo kolagen i ratvorljivi kolagen, prodire do najdubljih slojeva kože, dajući joj punoću.
Pomaže u poboljšanju teksture kože i njene elastičnosti, pružajući blistav i zdrav izgled.
Klinički testiran, pogodan za osetljivu kožu.
55 ml
Ovaj serum sadrži 10% niacinamida, mnoštvo vitamina i glutation za revitalizovanu i blistavu kožu. Sadrži organski ekstrakt pirinča iz Haenama (Južna Koreja) i pantenol za hidrataciju i umirenje kože. Serum takođe ujednačava ten i smanjuje nepravilnosti.
Pogodno za vegane.
80 ml
Serum za ujednačavanje tena pomaže u tretiranju i uklanjanju hiperpigmentacija, nakon akni i upalnih procesa.
Sadrži 6 sastojaka koji pomažu u borbi protiv upornih diskoloracija, uključujući alfa-arbutin, traneksamsku kiselinu, glutation, NAG, niacinamid i ferulinsku kiselinu.
Umirujuća i hidratantna formula obogaćena je sa 5 vrsta hijaluronske kiseline, pantenolom, tokoferolom i alantoinom.
Klinički dokazana formulacija koja ne zapušava pore i ne iritira kožu.
50 ml
Klinički testiran serum za sužavanje pora koji hidrira kožu. Formulisan sa ekstraktom cveta kamelije, pomaže u kontroli lučenja sebuma i sužavanju pora. Reguliše ravnotežu ulja i vlage u koži.
37 ml
Naš serum sa vrlo visokim sadržajem retinala formulisan je sa 0,2% stabilizovanog retinaldehida sa postepenim oslobađanjem i 1% umirujućeg ektoina, i bori se protiv svih znakova starenja kože. U pitanju je svilenkasta, lagana emulzija, savršena za sve tipove kože.
Nije testiran na životinjama. Veganski proizvod. Bezbedan za dojilje. Bez mirisa i etarskih ulja. Bez glutena.
Važno je znati:
Ovaj proizvod je namenjen iskusnim korisnicima retinoida. Ako tek počinjete, preporučujemo da prvo povećate toleranciju kože, počevši sa A-Game 5, našim serumom srednje jačine sa retinalom, zatim pređite na A-Game 10, serum visoke jačine, pre nego što isprobate A-Game 20.
Šta je retinal?
Retinal je "veliki brat" najpoznatijeg antiejdžing sastojka, retinola. Dok retinol zahteva dva metabolička koraka da bi dostigao aktivni oblik, retinoičnu kiselinu, retinal je direktan prethodnik samo jednog koraka konverzije iz aktivnog oblika u ćelijama.
Procenjuje se da se retinal može pretvoriti u retinoičnu kiselinu više od 10 puta efikasnije od retinola, što ga čini izuzetno delotvornim članom porodice retinoida ili vitamina A.
Kad se retinal transformiše, on pomaže ćelijama kože da proizvode više kolagena i drugih strukturnih elemenata, čineći kožu čvršćom i elastičnijom. Retinal ubrzava proces regeneracije gornjih slojeva kože, čineći kožu glatkom i ujednačenijom. A-Game je izuzetan proizvod protiv starenja, ali je takođe koristan za ujednačavanje tena (fleke) i kao pomoć koži sklonoj aknama.
Za koga je ovaj proizvod?
Preporučujemo ovaj proizvod ako ste već koristili naš A-Game 10, voleli ga i osećate da je vaša koža spremna za sledeći nivo. Ovaj proizvod je pogodan za sve tipove kože, uključujući kombinovanu i masnu kožu.
30 ml
Serum koji sadrži 5.5% čistog vitamina C i vitamin E, uz biljni ekstrakt aronije, štiti kožu od uticaja iz spoljašnje sredine i ujednačava ten. Blago kisela pH vrednost 3.95 omogućava dejstvo vitamina C bez peckanja i osećaja zagrevanja. Bez alkohola i bez mirisa.
30 ml
Ovaj hidratantni serum dubinski hidrira kožu, uz sok od srebrne breze i hijaluronsku kiselinu, kako bi zadržao vlagu u koži i omekšao grubu teksturu kože. Njegova lagana tekstura brzo se upija ostavljajući kožu mekom i osveženom.
Luksuzna ampula sa čistim zlatom pruža efekat blistave, nahranjene i umirene kože. Sadrži 24K 999% čisto zlato, hijaluronsku kiselinu, Bifida Ferment filtrat i vitaminski kompleks za intenzivnu ishranu, antiejdžing efekat i umirenje kože. Idealna je za kožu koja je umorna, sklona pigmentacijama i gubitku sjaja. Inovativna špric-ambalaža omogućava čistu i preciznu primenu. Idealna za siv, umoran ten, kožu sa nepravilnostima, osetljivu i zrelu kožu. Može se koristiti kao SOS tretman za blistavost pre važnog događaja.
60 ml
Serum obogaćen retinolom koji podstiče stvaranje kolagena, sa visokom koncentracijom aktivnih sastojaka protiv bora i smanjenja tonusa kože.
Tri koraka stabilizacije retinola prema Medicube metodi omogućavaju duboko i intenzivno prodiranje u kožu, bez iritacija.
30 ml
Serum sa 7500 PPM egzozoma pruža vrhunsku negu pora za korisnike sa iskustvom, sa vidljivim rezultatima.
Već nakon jedne upotrebe dolazi do trenutnog i primetnog zatezanja pora koje traje do 3 dana.
Dermatološki testiran na hipoalergenost, pogodan za osetljivu kožu.
30 ml
Ova veganska ampula sadrži kompleks biljnih aminokiselina i peptide kako bi popravila oštećenu kožu i ojačala njenu barijernu funkciju. Bogata biljnim hranljivim sastojcima kao što su ekstrakt soje, ekstrakt badema, ekstrakt ovsa i ulje pirinčanih mekinja, skvalanom i šest vrsta ceramida, ampula pruža duboku hidrataciju i vraća tonus koži. Njena glatka mlečna tekstura brzo upija i ima mekanu nelepljivu završnicu.