Serum za tretman hiperpigmentacija i ujednačavanje tena, koji sadrži 68.6% ekstrakta pirinčanih mekinja i 2% alfa-arbutina. Lagana tekstura seruma se brzo apsorbuje i pruža dugotrajnu hidrataciju uz blistav ten. Formulisan bez mineralnih ulja, etarskih ulja, sulfata, parabena, PEG-ova, pogodan za osetljivu kožu.
DETALJNIJE
Serum za dubinsku hidrataciju kože koji istovremeno umiruje kožu i čini ten blistavim. Sadrži 5 tipova hijaluronske kiseline koja prodire u dublje slojeve kože, ekstrakt centele koji umiruje i ekstrakt bršljana koji vraća energiju umornoj koži.
30 ml
Vratite blistavost i jedrinu svojoj koži uz 10% nežnog, ali efikasnog derivata vitamina C (3-O-etil askorbinska kiselina) i 68% ekstrakta biljke Centella Asiatica. Serum ujednačava ten, štiti od dejstva slobodnih radikala i negativnih uticaja spoljašnje sredine, bez iritacija. Lagana i osvežavajuća tekstura, brzo upija i odlično hidrira kožu, bez masnog i lepljivog osećaja.
30 ml
Ulje za čišćenje lica koje otčepljuje pore nežno rastvarajući mitisere i višak sebuma. Omogućava temeljno čišćenje bez dehidratacije kože zahvaljujući hranljivoj formuli koja sadrži šest vrsta biljnih ulja.
20 ml
Serum za ujednačavanje tena koji revitalizuje umornu kožu i pomaže u smanjenju pojave hiperpigmentacija i tamnih fleka.
Formulisan je sa ekstraktom zelenog hisopa iz Francuske, bogatog vitaminima A, C i E, koji poboljšava teksturu kože.
Pored toga sadrži 12% ekskluzivnog Vita ACE kompleksa sa visokim sadržajem vitamina koji čini kožu blistavom.
Obogaćen je i raznim vitaminima, uključujući niacinamid, vitamin B i E, za hidrataciju, ishranu i negu kože.
Lagana, ali hidratantna tekstura lako upija bez lepljivog osećaja.
30 ml
Serum sa bademovom kiselinom zaglađuje neujednačenu teksturu kože i poboljšava njen sjaj. 5% bademove kiseline uklanja nečistoće iz pora bez iritacije. Obogaćen pantenolom, alantoinom i natrijum-hijaluronatom za hidrataciju i jačanje barijerne funkcije kože.
Pomaže u ublažavanju tragova posle akni, nepravilnosti i ujednačava ten.
30 ml
Pena za umivanje sadrži 440000 ppm ekstrakta biljke kameleon (heartleaf, engl.), koji ima umirujuća i antiinflamatorna svojstva, a pored toga tu je 5000 ppm salicilne kiseline, koja je blagi eksfolijant koji čisti pore i pomaže u prevenciji nastanka bubuljica. Ekstrakt lista centele stimuliše sintezu kolagena i pomaže u oporavku kože.
Serum za tretman hiperpigmentacija i ujednačavanje tena, koji sadrži 68.6% ekstrakta pirinčanih mekinja i 2% alfa-arbutina. Lagana tekstura seruma se brzo apsorbuje i pruža dugotrajnu hidrataciju uz blistav ten. Formulisan bez mineralnih ulja, etarskih ulja, sulfata, parabena, PEG-ova, pogodan za osetljivu kožu.