Nežan čistač u prahu koji temeljno čisti kožu i doprinosi blistavom izgledu tena.
Jedinstvena formula koja se u kontaktu sa vodom pretvara iz praha u kremastu teksturu, omogućavajući dubinsko, ali blago čišćenje.
Obogaćen enzimom papaje koji se aktivira pri dodiru sa vodom i pomaže u nežnom uklanjanju odumrlih ćelija kože, čineći kožu mekšom i glatkom.
Sadrži askorbinsku kiselinu koja doprinosi osvežavanju i posvetljivanju umornog, sivkastog tena, za ujednačen i blistav izgled kože.
Neabrazivni piling za svakodnevnu upotrebu, pogodan za sve tipove kože, čak i za osetljivu kožu.
70 g
DETALJNIJE
Svilenkasti gel za čišćenje koji blago peni i efikasno uklanja svakodnevne nečistoće, nagomilani sebum i šminku. Posebna formula obogaćena hijaluronskom kiselinom doprinosi osećaju hidriranosti kože već u prvom koraku rutine.
150 ml
Blaga, ali efikasna penušava pena za čišćenje koja pomaže u uklanjanju nečistoća, viška sebuma i ostataka šminke, uz istovremenu negu kože.
Formulisana sa Calendula Balancing Elixir™ kompleksom za umirujući efekat, kao i micelarnom tehnologijom koja doprinosi temeljnom, ali nežnom čišćenju.
Sadrži četiri vrste sastojaka sa efektom pilinga, uključujući salicilnu kiselinu, koji pomažu uklanjanju mrtvih ćelija sa površine kože i ostavljaju ten glatkim i osveženim.
Blago kisela formula je pogodna za sve tipove kože, uključujući i osetljivu kožu.
150 ml
Ova blaga formula bogate pene nežno uklanja ostatke šminke i nečistoća, dok temeljno čisti pore. Sadrži blage čistače prirodnog porekla koji ne dovode do iritacija i ne narušavaju pH vrednost i barijernu funkciju kože. Aktivni sastojak diatomit je sastojak biljnog planktona mora i sadrži preko 66 minerala.
40 ml
Pena za umivanje niske pH vrednosti, bez mirisa koja hidrira i umiruje koži usled prisustva pantenola, ekstrakta centele i zelenog čaja.
150 ml
Gel za umivanje obogaćen kojičnom kiselinom, kurkumom i niacinamidom, koji čisti pore i uklanja nečistoće, dok istovremeno hidrira kožu i daje joj blistav, staklasti izgled.
Klinički dokazani rezultati – smanjenje nečistoća, smanjenje zapušenih pora, poboljšan sjaj kože i ublažene hiperpigmentacije.
Kojična kiselina ublažava hiperpigmentacije, kurkuma umiruje iritacije, a niacinamid poboljšava teksturu i obezbeđuje hidrataciju kože.
120 g
Hidratantni čistač koji čisti, omekšava i umiruje kožu, a ima teksturu nalik testu. Napravljen je tokom 170 sati ponavljanog mlevenja, trljanja i presovanja sirovih sastojaka ASDT metodom kako bi se dobila gusta i elastična tekstura. Sadrži ekstrakt šipurka, bogat različitim vrstama vitamina, koji neguje kožu, kao i sastojke ružičaste aloe vere i plave nemačke kamilice, koji hidriraju kožu i dobri su antioksidansi. Obogaćen je sitno mlevenim bademovim prahom za nežnu i blagu eksfolijaciju kože.
Proizvod predstavlja masku i čistač u jednom proizvodu koji pomaže u održavanju hidro-lipidnog balansa kože.
120 g
Gel za telo s AHA/BHA/PHA kiselinama, čisti pore i vrši blag hemijski piling. Kompleks centele i ekstrakt čajevca umiruju kožu, dok ekstrakt eukaliptusa bogat taninima sužava pore.
Pena za umivanje koja temeljno čisti i hidrira kožu uz mača ekstrakt, koji je veoma bogat antioksidansima. Fini zeleni mehurići omogućavaju temeljno, ali delikatno čišćenje.
Šta pruža prirodna YUNJAC Whole Plant Effect pena za umivanje sa ekstraktom mača čaja?
Izuzetno čišćenje uz finu penu. Prah mača čaja, napravljen od prvog roda zelenog čaja sa ostrva Jeju, pretvara se u gustu i nežnu zelenu penu koja obavija kožu, uklanja nečistoće i višak sebuma, ostavljajući kožu osveženom i besprekorno čistom.
Trenutno meku i elastičnu kožu. Čišćenje uz pH vrednost koja odgovara koži štiti prirodan nivo ceramida u koži. Osećaj hidratacije i nege traje tokom i nakon čišćenja, bez neprijatnog zatezanja.
Blaga, ekološki prihvatljiva formula. Formula bazirana na surfaktantima prirodnog porekla iz aminokiselina minimizira iritaciju kože. Biorazgradiva formula je nežna ne samo za kožu, već i za životnu sredinu.
*Ne sadrži sulfate.
120 ml
Ova pena za čišćenja lica blagog dejstva a efikasnog učinka napravljena od ekstrakta fang fenga izuzetno je temeljna u čišćenju kože uz mnogo mekih i nežnih mehurića. Gelasta konzistencija ukloniće i najmanje ostatke nečistoće, očistiti pore i vašem licu pružiti osećaj čistoće i svežine.
Pogodna za sve tipove kože.
150 ml
Nežna pena za umivanje koja temeljno uklanja nečistoće i dubinski čisti kožu bez dehidriratacije. Transformišući se iz gela u penastu teksturu, mehurići nežno rastvaraju prljavštinu i nečistoće dok čajno drvo umiruje bubuljice, trehaloza i shea puter hidriraju, a ekstrakt pasjeg trna poboljšava elastičnost kože.
150 g
Nežan čistač u prahu koji temeljno čisti kožu i doprinosi blistavom izgledu tena.
Jedinstvena formula koja se u kontaktu sa vodom pretvara iz praha u kremastu teksturu, omogućavajući dubinsko, ali blago čišćenje.
Obogaćen enzimom papaje koji se aktivira pri dodiru sa vodom i pomaže u nežnom uklanjanju odumrlih ćelija kože, čineći kožu mekšom i glatkom.
Sadrži askorbinsku kiselinu koja doprinosi osvežavanju i posvetljivanju umornog, sivkastog tena, za ujednačen i blistav izgled kože.
Neabrazivni piling za svakodnevnu upotrebu, pogodan za sve tipove kože, čak i za osetljivu kožu.
70 g