Losion koji nudi laganu, ali dubinsku hidrataciju i umirenje lica i tela, zahvaljujući prisutnom patentiranom Ceramide Skin Complex™-u.
Bez sastojaka životinjskog porekla, mineralnih ulja, veštačkih mirisa, boja, parabena, PEG-ova, imidazolidinil uree i trietanol amina.
350 ml
DETALJNIJE
Lagana gel-krema koja hladi i pruža dubinsku hidrataciju, čineći kožu glatkom i blistavom. Ekstrakti centele i aloje umiruju i hidriraju kožu, dok se himajska so i hamamelis brinu o proširenim porama.
Lagana hidratatna krema koja brzo upija i pruža licu dugotrajnu hidrataciju i svež izgled. Formulacija je bogata hranljivim sastojcima, vitaminima i peptidima, iz 9 vrsta ekstrakata pirinčanih mekinja, starih korejskih sorti, gajenih bez upotrebe pesticida.
50 ml
Lagana hidratatna gel-krema koja sadrži natrijum-hijaluronat i Na-PCA, koji pružaju dubinsku hidrataciju. Biljni ekstrakt aloje i prirodni skvalan, dodatno hidriraju i umiruju kožu.
Hidratantna krema sa pantenolom i ektoinom pruža intenzivnu hidrataciju i pomaže da koža ostane negovana i prijatna na dodir.
Obogaćena ceramidom poreklom iz makadamije, doprinosi očuvanju barijerne funkcije kože i pomaže u zaštiti od isušivanja.
Lagana tekstura brzo upija, ostavljajući kožu hidriranom bez teškog osećaja, uz održavanje optimalnog hidrolipidnog balansa.
Dermatološki testirana formula ne sadrži veštačke boje ni mirise.
Krema za masažu lica i tela koja oblikuje konture lica i opušta duh i telo.
Ova krema je rezultat saradnje sa byAva i naglašava ravnotežu harmonije između tela i uma za holističku lepotu uz prepoznatljivu hanbang formulu brenda Beauty of Joseon.
Može se koristiti kao krema za masažu i kao hidratantna krema koja čuva barijernu funkciju kože.
Ima teksturu nalik pudingu koja se lako nanosi na kožu bez lepljivog osećaja i omogućava glatko i udobno iskustvo masaže bez trenja ili iritacije kože.
200 ml
Gel koji umiruje, bez boja, alkohola i mirisa, pogodan za negu osetljive kože. Sadrži 95% ekstrakta centele, uz ekstrakt kivija, lotosovog cveta i hibiskusa, koji štite kožu od negativnih uticaja spoljašnje sredine i jačaju njenu barijernu funkciju.
110 g
Lagana, osvežavajuća krema koja sadrži 80% ekstrakta čajnog drveta i pruža dugotrajnu hidrataciju sa jedinstvenim osećajem "oblaganja vlagom". Odlična je za problematičnu i kožu sklonu aknama, jer ekstrakt čajnog drveta pomaže u čišćenju i sprečavanju budućih bubuljica, dok pantenol jača barijernu funkciju kože, hidrira i umiruje.
50 g
Hidratantni losion podržava barijernu funkciju kože zahvaljujući kombinaciji četiri vrste hijaluronske kiseline i ekstrakta azijske centele inkapsuliranog oliosome tehnologijom.
Unapređena formula sadrži i 12 vrsta peptida, kao i kolagen hibiskusa, koji doprinose punom, glatkom i blistavom izgledu kože.
Svilenkasta i lagana tekstura lako upija bez lepljivog osećaja, ostavljajući kožu hidriranom i negovanom.
Hipoalergena formula pruža nežnu negu i pogodna je za osetljivu kožu, kao i za kožu sklonu nepravilnostima.
Krema protiv bora koja prodire u dublje slojeve kože i čini je čvršćom.
Poboljšava teksturu kože zahvaljujući patentiranom Cica Reedle kompleksu, a obogaćena je acetil heksapeptidom-8 i ekstraktom humanog mezenhimskog matičnog ćelijskog medijuma iz pupčane vrpce kako bi poboljšala elastičnost i revitalizaciju kože.
50 ml
Krema za lice za ujednačavanje tena obogaćena kombinacijom sastojaka poput kojične kiseline, ekstrakta kurkume, niacinamida i vitamina C, koji doprinose osveženom i ujednačenijem izgledu tena.
Gel tekstura sadrži osam vrsta hijaluronske kiseline, alantoin i ceramid NP, koji pružaju intenzivnu hidrataciju i doprinose očuvanju barijerne funkcije kože.
53 g
Losion koji nudi laganu, ali dubinsku hidrataciju i umirenje lica i tela, zahvaljujući prisutnom patentiranom Ceramide Skin Complex™-u.
Bez sastojaka životinjskog porekla, mineralnih ulja, veštačkih mirisa, boja, parabena, PEG-ova, imidazolidinil uree i trietanol amina.
350 ml