Multifunkcionalna krema koja sadrži 63% ekstrakta kupine i idebenon (500 ppm), moćni antioksidans koji se bori protiv slobodnih radikala i preranog starenja kože.
5 tipova ceramida i fitosfingozin jačaju barijernu funkciju kože i sprečavaju dehidrataciju.
Bogata tekstura kreme intenzivno hidrira kožu, smanjuje vidljivost bora i ujednačava ten.
Bez parabena, veštačkih boja i mirisa, alkohola, mineralnih ulja i alergena.
100 g
DETALJNIJE
Hidrirajte kožu nakon tuširanja ovom losionom za telo bez mirisa, formulisanim sa pet vrsta hijaluronske kiseline, biljnim uljima za dubinsku hidrataciju i ceramidima koji jačaju zaštitnu barijeru kože.
Hidratantna krema koja hrani, hidrira kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine. Ekstrakt centele umiruje i hidrira kožu, skvalan formira zaštitnu barijeru, dok niacinamid ujednačava ten.
30 ml
Losion koji targetira starenje kože uz biljna ulja, acetil-heksapeptid 8 i male molekule kolagena koji stimulišu sintezu kolagena i elastina, za mladalački i zategnutiji izgled kože.
Tekstura je lagana, brzo se apsorbuje i ostavlja kožu hidriranom i osveženom.
Dermatološki testirano.
120 ml
Krema za intenzivnu regeneraciju kože koja deluje umorno, dehidrirano ili iritirano. Royal Vita Propolis 33 krema je bogata, luksuzna krema, formulisana sa ključnim sastojcima propolisa, koji je bogat flavonoidima, mineralima i vitaminima, i matičnim mlečom, takođe bogatim vitaminima i mineralima, koji zajedno doprinose prirodnom sjaju kože kroz osvežavanje, učvršćivanje i duboku hidrataciju.
Bogata hranljiva krema protiv bora koja sadrži inkapsulirani resveratrol, moćan antioksidans i fito-kolagen koji obezbeđuju vitalnost, dok skvalan poreklom iz maslina i betain iz šećerne trske dubinski hidriraju kožu. Ekstrakt brusnice sadrži kranbetionol, peptid, sa dejstvom sličnim retinolu, uz vitamin C i salicilnu kiselinu.
75 g
Gel-krema pomaže u obnovi oštećene barijerne funkcije kože i doprinosi čvršćem, blistavijem izgledu tena.
Obogaćena niacinamidom u koncentraciji od 12%, pomaže u regulaciji viška sebuma i ujednačavanju tona kože.
Sadrži ekstrakt ploda japanskog citrusa (yuzu ili Citrus Junos, lat.) i traneksaminsku kiselinu, koji doprinose ujednačenijem i blistavijem tenu.
Formulisana sa 3 vrste hijaluronske kiseline i 3 vrste umirujućeg kompleksa koji pomažu u umirivanju iritirane kože i očuvanju zdravog izgleda kože.
Gel-krem tekstura pruža hidrataciju bez lepljivog osećaja.
50 ml
Lagana gel-krema koja umiruje crvenilo i dubinski hidrira aknama zahvaćenu i upaljenu kožu.
Deluje antibakterijski, balansira produkciju sebuma, hidrira i umiruje upaljenu kožu, uz ekstrakte sladića, centele i kamilice.
Za najbolji rezultat, koristiti sa ostalim proizvodima iz Pyunkang Yul Acne linije.
50 ml
Obogaćena poliglutaminskom kiselinom, ši puterom i biljnim kompleksom, ova hranljiva krema trenutno se topi na koži kako bi pružila intenzivnu hidrataciju, ostavljajući je mekom i umirenom, uz jačanje njene barijerne funkcije.
50 ml
Koncentrovana, intenzivna krema za zrelu kožukoja je izgubila elastičnost. Sadrži 2 vrste anti-aging peptida protiv površinskih i dubokih bora.
50 ml
Krema namenjena nezi zrele kože, osmišljena da pruži sveobuhvatnu podršku koži u različitim fazama života.
Formula sadrži umirujući kompleks sa Madeca™ i Active-TECA™, kao i kolagen, elastin, hijaluronsku kiselinu i retinol, koji doprinose hidrataciji, svežem izgledu i poboljšanoj elastičnosti kože.
Lagana tekstura sa tehnologijom lipozoma omogućava efikasnu isporuku aktivnih sastojaka, ostavljajući kožu glatkom i negovanom, uz vidno ujednačeniji izgled tena.
50 ml
Multifunkcionalna krema koja sadrži 63% ekstrakta kupine i idebenon (500 ppm), moćni antioksidans koji se bori protiv slobodnih radikala i preranog starenja kože.
5 tipova ceramida i fitosfingozin jačaju barijernu funkciju kože i sprečavaju dehidrataciju.
Bogata tekstura kreme intenzivno hidrira kožu, smanjuje vidljivost bora i ujednačava ten.
Bez parabena, veštačkih boja i mirisa, alkohola, mineralnih ulja i alergena.
100 g