Toner za negu kože, formulisan sa azelaičnom kiselinom za uravnotežen izgled tena. Sadrži azelaičnu kiselinu koja doprinosi ujednačenijem izgledu tena i osećaju svežine. Niacinamid pomaže u postizanju ujednačenog tena, dok hijaluronska kiselina i ekstrakt lista aloje pružaju koži hidrataciju, jedar i umiren izgled. Lagana formula je prijatna za svakodnevnu upotrebu i pogodna je i za osetljivu kožu.
250 ml
DETALJNIJE
Hidrirajući tupferi natopljeni tonerom, koji sadrži 4 vrste fermentisanih sastojaka, uključujući Bifida Ferment Lysate, Lactobacillus Ferment Lysate i Streptococcus Thermophilus Ferment, koji pomažu u obnavljanju barijerne funkcije kože i uspostavljaju hidrolipidni balans.
Toner je formulisan sa 3 vrste hijaluronske kiseline koje deluju sinergijski sa pantenolom, ceramidima NP i uljem semenki Limnanthes Alba (meadowfoam) kako bi dubinski hidrirao kožu.
Tupferi se lako mogu pocepati na dva dela radi primene na različitim delovima lica u vidu maske.
Mlečni tonik obogaćen PDRN koji pomaže koži da bude hidrirana, blistava i sveža sa ružičastim sjajem.
PDRN lososa doprinosi staklastom sjaju kože i ujednačava ten, peptidi poboljšavaju elastičnost kože, niacinamid zaglađuje i daje zdrav izgled, dok ceramidi pojačavaju blistavost i čvrstinu kože.
150 ml
Toner formulisan sa ekstraktom lista čajnog drveta i azelaičnom kiselinom vrši eksfolijaciju kože i pomaže u smanjenju inflamacije i crvenila, na koži sklonoj aknama.
Pored toga, sadrži glikolnu kiselinu, limunsku kiselinu i mlečnu kiselinu kako bi održao pore čistim i pružio potrebnu hidrataciju.
Dodatno obogaćen niacinamidom i filtratom puževe sluzi, podstiče regeneraciju kože i ujednačava ten.
Bez veštačkih mirisa, boja, alkohola i etarskih ulja.
150 ml
Mlečni toner za hidrataciju koji sadrži 80% ekstrakta korena biljke divlji jam (lat. Dioscorea japonica). Bogat mucinom, ovaj ekstrakt odlično hidrira, štiti kožu od negativnih uticaja spoljašnje sredine i stimuliše produkciju kolagena. Mlečna formula tonera pruža dubinsku hidrataciju i jača barijernu funkciju kože.
Lagani hidratantni toner sadrži tri tipa hijaluronske kiseline i prirodni vlažeći kompleks koji dubinski hidrira kožu.
Toner za hidrataciju koji sadrži 77% biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat., Heartleaf, engl.) umiruje kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine.
Toner koji vraća blistavost umornoj koži, umiruje iritacije i usporava starenje kože uz 88% Galactomyces Ferment filtrata, vitamin C, niacinamid i adenozin.
Toner za negu kože, formulisan sa azelaičnom kiselinom za uravnotežen izgled tena. Sadrži azelaičnu kiselinu koja doprinosi ujednačenijem izgledu tena i osećaju svežine. Niacinamid pomaže u postizanju ujednačenog tena, dok hijaluronska kiselina i ekstrakt lista aloje pružaju koži hidrataciju, jedar i umiren izgled. Lagana formula je prijatna za svakodnevnu upotrebu i pogodna je i za osetljivu kožu.
250 ml