Krema za zaštitu od sunca sa hidratantnom teksturom pruža zaštitu i snažnu barijeru od UV zračenja i spoljašnjih uticaja.
Pet vrsta ceramida pruža pojačanu hidrataciju, ekstrakt centele (Centella Asiatica, lat.) umiruje kožu, a pantenol jača barijernu funkciju kože.
Pet nivoa zaštite za boravak napolju uz otpornost na vodu, znoj i pesak.
Umirujuća, nemasna tekstura lagana je i prijatna na koži, sa nelepljivom završnicom.
60 ml
DETALJNIJE
Hidratantna umirujuća krema sa visokom zaštitom od širokog spektra UV zraka.
Lagana nelepljiva tekstura poput seruma osvežava kožu, pogodna je za svakodnevnu upotrebu i odlična je podloga za šminku.
Ekstrakt centele umiruje kožu.
Krema za zaštitu od sunca u formi laganog losiona, hrani, štiti i neguje, a pogodna je za sve tipove kože. Ekstrakt pirinčanih mekinja bogat aminokiselinama i vitaminima neguje kožu i ujednačava ten.
50 ml
Ako tražite kremu za svakodnevnu zaštitu od sunca koja odlično hidrira kožu i ne ostavlja bele tragove probajte TOCOBO.
Pouzdani i stabilni UV filtri u veoma prijatnoj laganoj i hidratantnoj teksturi.
TOCOBO Watery SPF 50 krema je toliko je lagana da vam se čini da nanosite serum i odlična je podloga za šminku.
Vegan i cruelty free.
50 ml
Nežna krema za svakodnevnu zaštitu od sunca bez osećaja težine na koži, koja sadrži novu generaciju organskih UV filtera.
Formula brzo upija, ostavlja mat završnicu bez masnog sjaja i deluje kao da na koži nema ničega. Pruža širokospektralnu SPF 50 i UVA-PF 30 zaštitu. Ne pecka oči.
Kome je namenjena?
Za sve one koji traže laganu kremu za zaštitu od sunca za svakodnevnu upotrebu, toliko laganu da će zaboraviti da je nose.
Posebno je dobar izbor ako vam kreme za zaštitu od sunca često peckaju ili iritiraju oči.
Zero Feel SPF 50 razvijen je za svakodnevnu upotrebu. Sadrži novu generaciju organskih UV filtera u izuzetno laganoj formuli koja brzo upija i na koži deluje gotovo neprimetno. Nećete ga videti, nećete ga osećati – samo nevidljiva, mat zaštita bez masnog osećaja koju ćete zaista želeti da koristite svaki dan.
Ne poseduje neprijatne karakteristike koje mnoge SPF formule imaju: ne pecka oči, ne grudva se na koži, ne ostavlja beli trag i ne čini kožu masnom i sjajnom.
Formula bez alkohola nežna je prema koži i ne isušuje je.
Dolazi u velikom pakovanju od 75 ml, što olakšava nanošenje dovoljne količine proizvoda kao deo svakodnevne rutine.
Ključni sastojci:
Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate (Uvinul A Plus): organski UV filter nove generacije sa visokom UVA zaštitom (apsorbuje UVA zrake u opsegu od 320–400 nm, sa maksimalnom zaštitom na 354 nm) i visokom fotostabilnošću. Poznat je i po tome što je nežan prema koži i odličnom bezbedonosnom profilu.
Ethylhexyl Triazone (Uvinul T 150): organski UV filter nove generacije koji pruža najviši nivo fotostabilne apsorpcije među trenutno dostupnim UVB filterima. Štiti u UVB opsegu (280–320 nm), sa maksimalnom zaštitom na 314 nm.
Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S): širokospektralni organski UV filter koji štiti kroz ceo UVA i UVB opseg (280–400 nm), sa maksimalnom zaštitom na 310 i 345 nm. Odlikuju ga izuzetna fotostabilnost i odličan bezbednosni profil, a generalno se smatra jednim od najboljih UV filtera dostupnih danas.
Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (Ensulizole): jedan od retkih hidrosolubilnih UV filtera koji pruža snažnu zaštitu u UVB opsegu (280–320 nm), sa maksimalnom zaštitom na 306 nm. Deluje sinergijski sa ostalim liposolubilnim filterima u formuli i veoma je koristan za postizanje lagane teksture i visokog SPF faktora. Za optimalnu stabilnost ovog filtera potreban je pH iznad 7, zbog čega ova krema za zaštitu od sunca ima pH vrednost 7–7.5 (kao i druge pravilno formulisane SPF formule koje sadrže ovaj filter).
75 ml
MISSHA BB krema Warm Beige 25 je jedinstvena krema koja donosi višestruki učinak i vašu kožu čini svežijom i lepšom.
Multifunkcionalna formula kreme uspešno prekriva sve nesavršenosti i zaglađuje kožu. BB krema uspešno štiti od UV zračenja, ali i umiruje nadraženu kožu. Ekstrakt kamilice u kombinaciji sa ostalim sastojcima pomaže regeneraciju kože i umiruje je.
MISSHA BB krema Warm Beige je odličan izbor ako želite intenzivno hidriranu i nahranjenu kožu, koja će izgledati negovano u svakom trenutku.
50 ml
Preparat za zaštitu od sunca vrlo lagane teksture, obogaćen standardizovanim ekstraktom centele (TECA) i centelom sa Madagaskara kako bi umirio iritiranu kožu i ojačao njenu barijernu funkciju. Sadrži 74% hidratantne esencije koja zaključava vlagu i pomaže u postizanju sjajne kože. Lagana tekstura brzo upija i ne ostavlja bele tragove.
Krema za zaštitu od sunca koja sadrži hemijske filtere sa zaštitnim faktorom SPF 50+ PA++++ pruža visoku zaštitu od UVA i UVB zračenja i ravnomerno se razmazuje bez belog traga.
Obogaćena je beta-glukanom koji doprinosi intenzivnoj hidrataciji i očuvanju barijerne funkcije kože, kao i Aging-Shield Peptide™ kompleksom za negovan i elastičniji izgled kože.
Pogodna je za suvu i zrelu kožu.
60 ml
Tražite lagano, ali moćno rešenje za zaštitu od sunca?
Lagana formula obogaćena je ekstraktom crnog pirinča za dodatnu hidrataciju i antioksidativni efekat, dok organski filtri štite od sunca bez belih tragova i omogućavaju da se krema lako nanosi bez ostavljanja lepljivih ostataka.
Pored toga, ova krema sadrži ceramid NP, ekstrakt biljke kameleon (heartleaf, engl.), adenozin i niacinamid za dodatno umirenje kože, dejstvo protiv bora i ujednačavanje tena.
50 ml
Multifunkcionalna krema koja pruža snažnu zaštitu od sunca dok istovremeno deluje kao podloga za šminku.
Njena zelena nijansa koriguje crvenilo kože, ekstrakt čajnog drveta, umiruje kožu sklonu bubuljicama svojim antiinflamatornim svojstvima i smanjuje vidljivost proširenih pora.
Hijaluronske kiselina male molekulske mase ostavlja čini kožu svežom i hidriranom dok niacinamid ujednačava ten kože i smanjuje pojavu tamnih fleka.
50 ml
Krema za zaštitu od sunca sa hidratantnom teksturom pruža zaštitu i snažnu barijeru od UV zračenja i spoljašnjih uticaja.
Pet vrsta ceramida pruža pojačanu hidrataciju, ekstrakt centele (Centella Asiatica, lat.) umiruje kožu, a pantenol jača barijernu funkciju kože.
Pet nivoa zaštite za boravak napolju uz otpornost na vodu, znoj i pesak.
Umirujuća, nemasna tekstura lagana je i prijatna na koži, sa nelepljivom završnicom.
60 ml