Zahvaljujući vrhunskom sastavu od 7premijum supstanci, ovaj gel u sebi objedinjuje anti age efekat, formira zaštitni film na površini vaše kože istovremeno je hidrirajući i regenerišući. Ovaj gel će posebno prijati osobama sa slabijom cirkulacijom, kao i osobama sa suvom, zategnutom kožom sklonoj iritaciji i crvenilu.
100 ml
DETALJNIJE
Krema za lice obogaćena vitaminima i aktivnim supstancama koje deluju protiv fleka, hrani kožu, ujednačava ten i ima antiejdžing svojstva.
Čisti prah vitamina C i ekstrakt pasjeg trna efikasno se bore sa hiperpigmentacijama/flekama i ujednačavaju ten.
Različiti aktivni sastojci poput idebenona, glutationa, traneksamične kiseline i fulerena sa antioksidativnim efektom čine ten ujednačenim, dajući mu zdrav sjaj. Osim toga, ova krema hidrira i osvežava kožu, jača njenu barijernu funkciju i štiti je od slobodnih radikala i starenja kože.
20 g
Gel za negu lica formulisan sa 44% ekstrakta crvenog azuki pasulja, koji ima vrlo važno mesto u korejskoj istoriji, jer je korišćen i kao hrana i kao lek. Žene dinastije Joseon su se umivale vodom u kojoj azuki pasulj kuvan, jer saponini poreklom iz ove biljke poboljšavaju elastičnost i regulišu produkciju sebuma, dok peptidi čine kožu čvršćom. Gel sadrži i tripepeptidni kompleks koji pomaže da se održi odgovarajuća koncentracija faktora rasta koji opadaju starenjem. Gel je naročito pogodan za negu masne kože.
100 ml
Krema koja nudi umirenje i bogatu negu atopične kože lica i tela uz patentirani "Ceramide Skin Complex".
Lagana hidrantna krema sa 63% ekstrakta kakaa, 10% kakao putera, hijaluronskom kiselinom i mnoštvom biljnih ekstrakata, dubinski hidrira kožu.
Preporučuje se za umornu kožu, za kožu sa narušenim hidro-lipidnim balansom, za dehidriranu kožu, kožu kojoj je potrebna blaga i jednostavna hidratacija, kožu osetljivu na određene sastojke i uticaje spoljašnje sredine.
Bez dodatih mirisa, alkohola, silikona i PEG-ova.
50 g
Hranljiva krema lagane teksture pruža bogatu hidrataciju uz skvalan, koži identične lipide i polifenole zelenog čaja i čini vašu kožu mekanom i svilenkastom uz jačanje njene barijerne funkcije.
Happier Barriee hranljiva krema sadrži 7% skvalana koji zadržava vlažnost u koži, hrani je i čini mekom i glatkom. Uz skvalan, tu je 3% koži identičnih lipida koji deluju u sinergiji sa 0.1% čistog ceramida tipa 2.
Happier Barrier takođe sadrži visokokvalitetni ekstrakt zelenog čaja, veoma bogat polifenolima (standardizovan na 90% polifenola), od kojih potiče nežno roze boja kreme, kao i antioksidantna i umirujuća svojstva. Tu su i dva umirujuća sastojka u optimalnim koncentracijama, alantoin i bisabolol.
Za koga je Happier Barrier hranljiva krema?
Za one koji traže hranljivu kremu, ali lagane teksture, a imaju mešovitu, normalnu ili suvu kožu.
50 ml
Krema sa efektom blagog hemijskog pilinga sadrži ekstrakte kore zlatnog kivija i pitaje, vraća blistavost i osvežava umornu kožu. Alfa-arbutin, niacinamid i vitamin C ujednačavaju ten i revitalizuju kožu.
Hipoalergena formula. Klinički testirano.
50 ml
Losion obogaćen probioticima (Bifida Ferment Lysate) i vitaminom C koji štite kožu od spoljašnjih uticaja i čine je čvršćom i blistavom.
Bifida Ferment Lysate predstavlja probiotike koji jačaju barijernu funkciju kože i utiču na njenu regeneraciju.
Vitamin C (1000 ppm) inhibira sintezu i oksidaciju melanina, čime se sprečava pojava hiperpigmentacija.
Lagana tekstura losiona se brzo apsorbuje i čini kožu svežom i blistavom.
120 ml
Osvežite i dubinski hidrirajte svoju kožu hidratantnom kremom koja sadrži čak 10 tipova hijaluronske kiseline. Krema pruža odličnu hidrataciju, vrlo brzo daje rezultate i nema potencijal iritacije, jer je brižljivo formulisana bez sastojaka koji mogu da iritiraju kožu.
Zahvaljujući vrhunskom sastavu od 7 premijum supstanci, ovaj gel u sebi objedinjuje anti age efekat, formira zaštitni film na površini vaše kože istovremeno je hidrirajući i regenerišući. Ovaj gel će posebno prijati osobama sa slabijom cirkulacijom, kao i osobama sa suvom, zategnutom kožom sklonoj iritaciji i crvenilu.
60 ml
Umirujuća krema lagane teksture koja sadrži ekstrakt centele, beta-glukan i lipidne komponente koje jačaju barijernu funkciju kože: ceramide, holesterol i masne kiseline.
Zahvaljujući vrhunskom sastavu od 7premijum supstanci, ovaj gel u sebi objedinjuje anti age efekat, formira zaštitni film na površini vaše kože istovremeno je hidrirajući i regenerišući. Ovaj gel će posebno prijati osobama sa slabijom cirkulacijom, kao i osobama sa suvom, zategnutom kožom sklonoj iritaciji i crvenilu.
100 ml