Krema za masažu lica i tela koja oblikuje konture lica i opušta duh i telo.
Ova krema je rezultat saradnje sa byAva i naglašava ravnotežu harmonije između tela i uma za holističku lepotu uz prepoznatljivu hanbang formulu brenda Beauty of Joseon.
Može se koristiti kao krema za masažu i kao hidratantna krema koja čuva barijernu funkciju kože.
Ima teksturu nalik pudingu koja se lako nanosi na kožu bez lepljivog osećaja i omogućava glatko i udobno iskustvo masaže bez trenja ili iritacije kože.
200 ml
DETALJNIJE
Hidratantna krema sa pantenolom i ektoinom pruža intenzivnu hidrataciju i pomaže da koža ostane negovana i prijatna na dodir.
Obogaćena ceramidom poreklom iz makadamije, doprinosi očuvanju barijerne funkcije kože i pomaže u zaštiti od isušivanja.
Lagana tekstura brzo upija, ostavljajući kožu hidriranom bez teškog osećaja, uz održavanje optimalnog hidrolipidnog balansa.
Dermatološki testirana formula ne sadrži veštačke boje ni mirise.
Krema protiv bora koja sadrži kolagen-retinol kompleks koji poboljšava ujednačava ten i umanjuje bore. 8 vrsta hijaluronske kiseline u kombinaciji sa pantenolom i mikroiglicama čine ovu kremu izrazito snažnom i delotvornom. 9 vrsta peptida, kolagen niske molekulske mase (200DA) i mikroiglice doprinose blistavosti i zdravom izgledu kože.
Višefunkcionalna luksuzna krema sa visokom koncentracijom egzosoma (50.000 ppm), kreirana za sveobuhvatnu negu kože. Njena inovativna formula rešava složene probleme kože, kao što su gubitak elastičnosti, suvoća, upale i prve bore, dok istovremeno jača barijernu funkciju i ubrzava regeneraciju.
150 ml
Umirujuća krema lagane teksture koja sadrži ekstrakt centele, beta-glukan i lipidne komponente koje jačaju barijernu funkciju kože: ceramide, holesterol i masne kiseline.
30 ml
Pružite svojoj koži intenzivnu negu uz gel-kremu bogatu hijaluronskom kiselinom, sastojcima koji jačaju barijernu funkciju kože poput ceramida i skvalana, biljnim ekstraktima kao što je kurkuma, kao i sastojcima za ujednačeniji i blistaviji ten poput niacinamida.
Redovnom upotrebom koža postaje blistavija, jedrija, otpornija i bolje zaštićena od spoljašnjih uticaja.
Plava nijansa kreme potiče od prirodno dobijene hijaluronske kiseline.
50 ml
Anti-age krema koja kombinuje fermentisani retinol i Ginseng Ceramide™ kompleks za poboljšanje elastičnosti kože, zaglađivanje finih linija i jačanje kožne barijere. Pruža intenzivnu hidrataciju, podstiče obnovu kože i doprinosi punijem, čvršćem i blistavijem izgledu tena.
Lagana gel-krem tekstura koja se brzo upija, pruža dugotrajnu hidrataciju i ostavlja kožu mekom, glatkom i bez lepljivog osećaja. Pogodna je za svakodnevnu negu svih tipova kože, uključujući osetljivu.
60 ml
Hidratantna krema koja hrani, hidrira kožu i štiti je od negativnih uticaja spoljašnje sredine. Ekstrakt centele umiruje i hidrira kožu, skvalan formira zaštitnu barijeru, dok niacinamid ujednačava ten.
30 ml
Hidratantna krema sadrži 5 vrsta ceramida koji jačaju barijernu funkciju kože, dok morska voda sa ostrva Dokdo, obogaćena mineralima, pomaže u održavanju optimalne ravnoteže ulja i vode u koži. Pored toga 3 vrste hijaluronske kiseline pružaju koži vlagu kako bi zadržala hidriran i svež izgled.
Tekstura balzama obavija kožu nevidljivim velom za dugotrajnu hidrataciju bez lepljivog osećaja.
Krema pomaže u održavanju barijerne funkcije kože dok istovremeno doprinosi čvršćem i elastičnijem izgledu kože.
Formula je obogaćena T4 i T17 kolagenom, kao i sa 4 vrste peptida koji pomažu poboljšanju elastičnosti i zategnutijem izgledu kože.
Sadrži 3 vrste biljnih omega ulja koja doprinose zaglađenijem izgledu kože i nezi kože sa vidljivim znakovima starenja.
Hyalu-Teca™ aktivni kompleks pruža hidrataciju, podržava barijernu funkciju kože i doprinosi blistavijem izgledu tena.
TECA predstavlja prečišćeni ekstrakt azijske centele poznat po umirujućem dejstvu, posebno pogodan za osetljivu i kožu sklonu nepravilnostima.
50 ml
Krema pomaže u poboljšanju hidratacije kože i jačanju barijerne funkcije kože.
Formulisana sa 10.000 ppm beta-glukana, uz dodatak ektoina i pantenola, koji doprinose umirivanju, hidrataciji, obnovi i zaštiti osetljive kože.
Ima bogatu, kremastu teksturu, ali trenutno upija, bez osećaja masnoće.
50 ml
Krema za masažu lica i tela koja oblikuje konture lica i opušta duh i telo.
Ova krema je rezultat saradnje sa byAva i naglašava ravnotežu harmonije između tela i uma za holističku lepotu uz prepoznatljivu hanbang formulu brenda Beauty of Joseon.
Može se koristiti kao krema za masažu i kao hidratantna krema koja čuva barijernu funkciju kože.
Ima teksturu nalik pudingu koja se lako nanosi na kožu bez lepljivog osećaja i omogućava glatko i udobno iskustvo masaže bez trenja ili iritacije kože.
200 ml