Gel koji se pretvara u ulje nežno otapa ostatke šminke, sebum i nečistoće, ostavljajući kožu čistom i osveženom. Gel tekstura visoke viskoznosti pruža nežno i opuštajuće čišćenje zahvaljujući jedinstvenom emulzionom sistemu — bez potrebe za dodatnom vodom.
5α kompleks kontroliše prekomerno lučenje sebuma, dok istovremeno nežno uklanja mrtve ćelije kože i mitisere za glatku i svežu kožu.
AC NET pomaže u ublažavanju i umirivanju kožnih problema, dok ekstrakt aloje dubinski hidrira kožu.
150 ml
DETALJNIJE
Mešovita koža
Ova pena za čišćenja lica blagog dejstva a efikasnog učinka napravljena od ekstrakta fang fenga izuzetno je temeljna u čišćenju kože uz mnogo mekih i nežnih mehurića. Gelasta konzistencija ukloniće i najmanje ostatke nečistoće, očistiti pore i vašem licu pružiti osećaj čistoće i svežine. Pogodna za sve tipove kože.
150 ml
Pena za umivanje sadrži 440000 ppm ekstrakta biljke kameleon (heartleaf, engl.), koji ima umirujuća i antiinflamatorna svojstva, a pored toga tu je 5000 ppm salicilne kiseline, koja je blagi eksfolijant koji čisti pore i pomaže u prevenciji nastanka bubuljica. Ekstrakt lista centele stimuliše sintezu kolagena i pomaže u oporavku kože.
Pena za čišćenje sadrži prah biljke kameleon (Houttuynia Cordata, lat.) koji uklanja mrtve ćelije kože i nečistoće iz pora.
Ovaj biljni ekstrakt i kvercetin umiruju iritacije uzrokovane čišćenjem, dok patentirani Anti-Sebum P kompleks uklanja višak sebuma.
Pogodno za kožu sklonu nastanku akni i bubuljica.
150 ml
Pena koja dubinski čisti i efikasno kontroliše produkciju sebuma za efekat čiste i sveže kože. Njena formula uključuje salicilnu kiselinu (BHA) koja efikasno razgrađuje višak sebuma, nečistoće i mrtve ćelije kože zarobljene u porama. 5α kompleks pruža kontrolu sebuma i efekat zatezanja pora. Kremasta tekstura pruža nežno ali temeljno iskustvo čišćenja i predstavlja savršen izbor za osobe sa masnom i kožom sklonom aknama koje traže blagu, ali efikasnu rutinu čišćenja.
Nežna pena za umivanje koja sadrži morsku vodu i tri tipa hijaluronske kiseline, temeljno uklanja sve nečistoće i ostatke šminke bez dehidratacije. Pantenol, alantoin i ceramid NP čuvaju barijernu funkciju kože.
Pena za umivanje niske pH vrednosti, bez mirisa koja hidrira i umiruje koži usled prisustva pantenola, ekstrakta centele i zelenog čaja.
150 ml
Nežan preparat za umivanje koji dubinski čisti pore.
Nežni umirujući gel za umivanje sa koloidnim ovsom. Doživite umirujuću negu uz nežni čistač sa koloidnim ovsom. Formulisan za osetljivu kožu, nežno čisti i umiruje, istovremeno hidrirajući osetljivu kožu. Efikasno uklanja nečistoće bez narušavanja prirodne zaštitne barijere kože. Idealno za svakodnevnu upotrebu.
Veganski micelarni losion koji trenutno uklanja tvrdokornu šminku, SPF i ostale nečistoće bez iritacije kože. Obogaćen sa osam vrsta mikromolekularne hijaluronske kiseline koja može prodreti u dermalni sloj kože, ovaj micelarni losion, ostavlja kožu mekom i hidriranom. Ekstrakti kamilice, hamamelisa i zelenog čaja dodatno umiruju kožu.
Gel koji se pretvara u ulje nežno otapa ostatke šminke, sebum i nečistoće, ostavljajući kožu čistom i osveženom. Gel tekstura visoke viskoznosti pruža nežno i opuštajuće čišćenje zahvaljujući jedinstvenom emulzionom sistemu — bez potrebe za dodatnom vodom.
5α kompleks kontroliše prekomerno lučenje sebuma, dok istovremeno nežno uklanja mrtve ćelije kože i mitisere za glatku i svežu kožu.
AC NET pomaže u ublažavanju i umirivanju kožnih problema, dok ekstrakt aloje dubinski hidrira kožu.
150 ml