Lagani toner koji hidrira, umiruje i jača barijernu funkciju kože. Odlična priprema kože za dalju negu i dodatna hidratacija. Sadrži 90% ružine vodice (USDA sertifikovan organski ekstrakt ruže iz Damaska) i mlečnu kiselinu koja vrši blag hemijski piling.
50 ml
DETALJNIJE
Obogaćen Super Collagen™ patentiranim kompleksom koji čine hidrolizovani proteini lupine i hidrolizovani kolagen, ovaj toner dubinski hidrira kožu i priprema je za dalje korake nege.
Lagana hidratatna krema koja brzo upija i pruža licu dugotrajnu hidrataciju i svež izgled. Formulacija je bogata hranljivim sastojcima, vitaminima i peptidima, iz 9 vrsta ekstrakata pirinčanih mekinja, starih korejskih sorti, gajenih bez upotrebe pesticida.
10 ml
Tupferi koji pomažu u postizanju glatke i blistave kože. Sadrže Double Clearing Solution koji uklanja višak sebuma i mrtve ćelije kože zahvaljujući PHA i cink PCA sastojcima, dok niacinamid pomaže u ublažavanju fleka i nepravilnosti. Niska pH vrednost pomaže u balansiranju odnosa ulja i vode u koži i održavanju zdrave kožne ravnoteže.
Tupferi omogućavaju svakodnevni piling i hidrataciju — reljefna strana za blagi piling, a glatka strana za umirujuću negu, uz minimalnu iritaciju čak i kod osetljive kože.
Obogaćen ekstraktom čajevca za umirujuće dejstvo i prevenciju pojave bubuljica.
160 ml / 60 komada
Kremasti toner u spreju sadrži 10.000 ppm ceramida koji hidriraju i osvežavaju umornu i dehidriranu kožu. Hipoalergena formula jača barijernu funkciju kože i povećava njenu otpornost na spoljašnje uticaje.
Proizvod brzo upija i ne ostavlja lepljiv ili masan trag.
120 ml
Toner za negu kože, formulisan sa azelaičnom kiselinom za uravnotežen izgled tena. Sadrži azelaičnu kiselinu koja doprinosi ujednačenijem izgledu tena i osećaju svežine. Niacinamid pomaže u postizanju ujednačenog tena, dok hijaluronska kiselina i ekstrakt lista aloje pružaju koži hidrataciju, jedar i umiren izgled. Lagana formula je prijatna za svakodnevnu upotrebu i pogodna je i za osetljivu kožu.
250 ml
Koristite toner kao prvi korak u rutini nege kože. Prebrisati lice ili utapkati do apsorpcije.
250 ml
Ulje za prvo čišćenje lica lagane teksture otapa šminku, nečistoće i UV filtere bez iritacije područja oko očiju. Ekstrakt centele umiruje kožu.
30 ml
Toner sadrži arbutin, bisabolol, vitamin C i niacinamid, koji efikasno revitalizuju kožu i umanjuju hiperpigmentacije, dok istovremeno osvežava umoran ten i kožu bez sjaja. Glutation u obliku liposoma pruža dodatne efekte ujednačavanja tena.
Toner sa efektom vrlo nežnog hemijskog pilinga, namenjen osetljivoj koži i koži koja je sklona crvenilu. Sadrži 3.2% PHA i 0.8% BHA kiselina, umiruje, štiti i hidrira kožu, pružajući joj zdrav sjaj.
PHA su nežne sestre poznatijih AHA kiselina koje slično uklanjaju mrtve ćelije sa površine kože, ali bez potencijalne iritacije koja dolazi sa većom koncentracijom AHA kiselina. PHA kiseline su takođe odlične za hidrataciju kože i pružanje dodatne antioksidansne zaštite. BHA ili salicilna kiselina je takođe nežan eksfolijant poznat po svojim protivupalnim svojstvima.
Kiseline su iskombinovane sa nekoliko umirujućih, antioksidansnih i hidratantnih sastojaka, tako da Calm Down ne samo da vrši nežnu eksfolijaciju, nego umiruje i hidrira kožu. Ako imate osetljivu kožu, ovo je vaš najbolji prijatelj.
Proizvod nije testiran na životinjama, veganski proizvod. Bez mirisa, etarskih ulja i glutena.
pH vrednost: 3.5-3.9
30 ml
Toner sa efektom hidriratacije i vrlo nežnog hemijskog pilinga za svaki dan. AHA uklanjaju mrtve ćelije sa površine kože, BHA čiste pore, hijaluronska kiselina kiselina hidrira, a centela umiruje kožu.
30 ml
Lagani toner koji hidrira, umiruje i jača barijernu funkciju kože. Odlična priprema kože za dalju negu i dodatna hidratacija. Sadrži 90% ružine vodice (USDA sertifikovan organski ekstrakt ruže iz Damaska) i mlečnu kiselinu koja vrši blag hemijski piling.
50 ml